Zabezpieczyć przyszłe pokolenia czyli 6 urodziny Prouvé

przez Maciej Maciejewski
1082 odsłony

Katarzyna Trawińska: „Mnóstwo emocji, wzruszeń, śmiechu, inspirujących rozmów, dobrej zabawy i niesamowita energia. Tak w skrócie wyglądały uroczyste obchody naszych 6 urodzin. Kochani, dziękuję za to, że mogłam spędzić ten czas z Wami. Dziękuję za to, że razem tworzymy wspaniały team i rozwijamy Prouvé. Jesteście the best!”

Tydzień temu w serockim hotelu Warszawianka Wellness & SPA odbyła się uroczysta gala z okazji 6 urodzin polskiej, network marketingowej firmy Prouvé. „Za nami fantastyczny weekend, podczas którego świętowaliśmy naszą kolejną rocznicę. Cieszymy się, że znów mogliśmy spotkać się w międzynarodowym gronie i razem przeżywać te wszystkie wspaniałe emocje! – czytamy w social mediach.

– Jak powiedział Dale Carnegie „szczęście nie zależy od warunków zewnętrznych, zależy ono od warunków wewnętrznych. My budujemy swój świat, wybieramy ludzi, z którymi się spotykamy i aktywności, w których bierzemy udział”. Obchody 6 rocznicy marki Prouvé dobiegły końca. Było wszystko, czego od takich wydarzeń człowiek oczekuje. Jestem szczęśliwy, że mogę współpracować i tworzyć zespół z tak fantastycznymi ludźmi z całego świata. Każdy z obecnych na gali czuł i rozumiał to samo – że stoimy przed szansą zbudowania firmy, która zabezpieczy nie tylko nasze rodziny, ale i przyszłe pokolenia – skomentował Maciej Raś.

Mogą Cię również zainteresować