ZAPACH ORIENTU

przez Katarzyna Wagner
854 odsłony

ZAPACH ORIENTU Wielki bal z okazji obchodów IV rocznicy powstania FM GROUPKatarzyna Wagner 3 października 2008 roku kilkuset współpracowników FM GROUP przyjechało do hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, aby wziąć udział w uroczystościach związanych z IV rocznicą powstania firmy.

Motywem trzydniowych imprez i uroczystości związanych z IV rocznicą powstania FM GROUP był „Zapach Orientu”. Pomysł na taki właśnie tytuł powstał w wyniku działań firmy, które – oprócz rozwijania biznesu tam, gdzie już funkcjonują jej oddziały – obecnie zmierzają do pozyskiwania nowych rynków na wschodzie.

Upojna noc

Wśród zaproszonych na jubileusz gości znaleźli się liderzy i przedstawiciele kilkudziesięciu oddziałów, reprezentanci firm ściśle współpracujących z FM GROUP (Halina Melad, Aleksandra Monet oraz Ferdinand Storp z DROM Fragrances International oraz Halina i Andrzej Trawińscy z PERFANDU). Uroczystą galę z wręczeniem statuetek Orchidei poprowadziły gwiazdy ekranu i estrady – Dorota Wellman oraz Marcin Prokop.
Pobyt liderów wśród pięknych mazurskich jezior obfitował w liczne atrakcje. Już pierwszego dnia uczestnicy zjazdu wzięli udział w ciekawych zabawach i nocnej biesiadzie przy pieśniach żeglarskich, które rozbrzmiewały wokół wielkiego ogniska zorganizowanego nad samym brzegiem jeziora mikołajskiego. Drugiego dnia goście popłynęli w rejs po tym pięknym akwenie, który urzekł zwłaszcza gości z zagranicy.
Podczas uroczystego balu Artur i Andrzej Trawińscy osobiście wręczali statuetki Orchidea 2008 oraz dziękowali nagrodzonym liderom i przedstawicielom oddziałów. Później wszyscy bawili się w scenerii niczym z krainy „Baśni z tysiąca i jednej nocy”. Taniec brzucha, występ fakira, palenie arabskiej fajki wodnej, światła, muzyka, przepiękny pokaz sztucznych ogni… To była upojna noc.

Magiczna atmosfera

W trakcie balu rozmawialiśmy z jego uczestnikami, współpracownikami firmy. Oto ich wrażenia: – Już drugi raz mam zaszczyt uczestniczyć w tak znakomitej imprezie. Ten bal to dla mnie duże wyróżnienie i super zabawa. W tym roku był to dla mnie szczególny bal, ponieważ osiągnąłem wyższy poziom niż rok temu i zostałem nagrodzony statuetką orchidei amarantowej. Bardzo jestem z tego tytułu dumny. Mam nadzieję że takie samo wyróżnienie będzie teraz celem i wyzwaniem dla moich liderów oraz osób zaczynających swój biznes, a dla mnie motywacją do osiągania następnych poziomów i dalszej wytrwałej pracy w FM GROUP – powiedział nam Dariusz Dziuba.

– Również po raz drugi mam przyjemność świętować urodziny firmy FM GROUP. Porównując ten bal z poprzednim zaobserwowałem, że statuetki orchidei otrzymały nie tylko osoby, które zdobywały doświadczenie w innych firmach, ale również osoby, które z systemem MLM zetknęły się po raz pierwszy w FM GROUP. Sam jestem taką osobą. Tym bardziej jest to dla mnie wskazówka, że zmierzam w dobrym kierunku. Uczę przedsiębiorczości młode osoby, głównie pochodzące ze środowisk studenckich i to wszystko stało się ze sobą kompatybilne – dodał Jarosław Łuczak.

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w
wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 18/2008

Mogą Cię również zainteresować