Zapraszamy na konferencję o przedsiębiorczości

przez Marcin Poznań

Klub Absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Bocconi zapraszają na konferencję pt.: „Wyzwania dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Źródła finansowania”.


Konferencja odbędzie się we wtorek 7 czerwca 2011 r. w godz. od 10:00 do 16:00 w Szkole Głównej Handlowej, Warszawa, al. Niepodległości 128, budynek C, Aula I. Przedsięwzięcie przygotowywane jest we współpracy z BGP&Global Strategy.

Podczas czterech paneli dyskusyjnych poruszona zostanie tematyka aktualnych i przyszłych trendów makroekonomicznych i ich wpływu na sektor MŚP, rozwoju małego przedsiębiorstwa, pobudzania rozwoju MŚP poprzez fundusze „private equity” i dostęp do inwestorów oraz ekspansji polskich przedsiębiorstw poza rynek krajowy. Udział w panelach dyskusyjnych potwierdzili przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, PKPP Lewiatan, Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, Kancelarii Prawniczej Wardyński i Wspólnicy, Enterprise Investors, MCI Group, a także m.in. Jacek Piechota i Krzysztof Jakubiszyn. W dyskusjach wezmą też udział pracownicy naukowi i absolwenci SGH oraz Uniwersytetu Bocconi specjalizujący się w tematyce MŚP.


Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem o rejestrację, która potrwa do 13 maja br. Szczegółowe informacje o programie, rejestracji oraz miejscu konferencji znajdują się na stronie: www.sgh.waw.pl.

Partnerzy korporacyjni konferencji: Lacrosse, Wardyński i Wspólnicy. Instytucje współpracujące: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, PKPP Lewiatan, Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych, Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce. Patroni medialni: Bankier.pl, BiznesPolska.pl, BizPoland.pl, Network Magazyn, Polish Market.

Mogą Cię również zainteresować