Zapraszamy na X POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS

przez Aleksandra Olszewska

Redakcja czasopisma „Businesswoman & life” zaprasza na X Kongres Kobiet Biznesu, który odbędzie się 20 marca 2020 roku (piątek), w godzinach od 12:00 do 21:00 w 5 gwiazdkowym hotelu Bellotto na warszawskiej Starówce. Network Magazyn jest patronem tego wydarzenia.

X POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 350 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się inspirujące prelekcje, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Transformacja – nowe podejście do biznesu.” 

X POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych. Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje ciekawe case study. 

X POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to najstarszy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń. Strona kongresu znajduje się pod linkiem:

www.businesswomancongress.pl

Nie odkładaj decyzji na później. Zrób sobie „biznesowy” prezent, który jest olbrzymim krokiem do sukcesu i kliknij tutaj:

www.businesswomancongress.pl

WAŻNE!!! (16 marzec 2020) Szanowni Państwo, w trosce o bezpieczeństwo uczestników i prelegentów podjęliśmy decyzję o przesunięciu X edycji Kongresu Kobiet Biznesu na 29 maja 2020 oczywiście nadal w warszawskim hotelu Belotto. Zadbamy o to, że uda nam się zachować program, a nawet planujemy wzbogacenie tego dnia. Informacje merytoryczne i organizacyjne będziemy przekazywać Państwu na bieżąco za pośrednictwem naszych mediów. Dostępne są one także na stronie wydarzenia: www.businesswomancongress.pl Zapraszamy także już teraz do lektury naszych magazynów, w których na bieżąco będziemy publikować materiały związane z tematami kongresu. Prosimy o udostępnienie nowego terminu na social mediach (link do postu). Pozdrawiam serdecznie, Aleksandra Olszewska, sekretarz redakcji Businesswoman & Life.

Mogą Cię również zainteresować