Zbliża się V Polish Businesswoman Congress 2016

przez Katarzyna Wagner
932 odsłony

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman & life” zapraszają na V POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1 i 2 kwietnia 2016 roku w Warszawie. „Network Magazyn” objął to wydarzenie patronatem medialnym.

V Polish Businesswoman Congress odbędzie się w dniach 1 i 2 kwietnia br. w godzinach od 10:00 do 18:00 w hotelu Gromada Lotnisko przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie. To jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się 2000 przedsiębiorczych, żądnych wiedzy, kontaktów i szukających nowych możliwości osób. Odbędą się tam pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Transformacja – podejście do biznesu”.

Polish Businesswoman Congress to panele dyskusyjne i eksperckie dedykowane dla osób przedsiębiorczych, zarówno tych już prowadzących przedsiębiorstwo i poszukujących dalszych możliwości rozwoju, jak również dla osób poszukujących pomysłu i inspiracji do założenia własnego biznesu.

Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów.

Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study. Polish Businesswoman Congress to największy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń. Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.: Maria Rotkiel, Omenaa Mensah, Grażyna Wolszczak, Joanna Orleańska, Anna Jagodzińska, Kamila Rowińska, prof. Andrzej Blikle, Krzysztof Sarnecki, Adam Adamonis, dr n.med. Piotr Niedziałkowski, dr Ewa Maleszyk, Michał Nowak, Sylwia Łuć, Karolina Rybus-Przeniosło, Paulina Grzechnik, Agata Pelc, Emilia Zęgota, Monika Zdziarska-Alicka, Maria Jolanta Batycka-Wąsik, Beata Chrobak, Piotr Ciski, Joanna Janowicz, Agnieszka Jadczyszyn, Ilona Klejnowska-Kamińska, Aneta Pankowska, Łukasz Kuciński, Magdalena Nowakowska, Monika Smulewicz, Magdalena Manuela Radke, Alina Srześniewska, Alicja Wojciechowska, Anna Jagodzińska, Iwona Golonko, Agnieszka Kühl. Wydarzenie poprowadzi prezenterka Adela Warać. Kongres zostanie otwarty koncertem znanej diwy operowej Alicji Węgorzewskiej.

Zapraszamy już dziś do udziału w tym wydarzeniu!

Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsca na stronie:

http://businesswomancongress.pl/#

Polish Businesswoman Congress to cykliczne wydarzenie (edycja wiosenna i jesienna), organizowane przez Fundację Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawcę magazynu „Businesswoman & life” od 2014 roku. Na każde z wydarzeń zapraszani są eksperci w poszczególnych dziedzinach, znamienici goście, poruszane są najistotniejsze tematy z punktu widzenia kobiet biznesu.

Mogą Cię również zainteresować