Zdrowa Marka Roku 2020 dla Fenix Jewellery & Cosmetics

przez Marek Wyrzychowski
1335 odsłony

Działająca w systemie marketingu sieciowego, polska firma Fenix Jewellery & Cosmetics otrzymała wyjątkowe wyróżnienie. Za serię nowych na rynku suplementów diety VITAE spółkę nagrodzono godłem Zdrowa Marka Roku 2020. Gratulujemy.

Zdrowa Marka Roku to ceniony, ogólnopolski projekt, w którym nagradzane i promowane są najlepsze marki na rynku, oferujące najwyższej jakości produkty i rozwiązania stworzone z myślą o zdrowym stylu życia. Kapituła konkursu – jak przyznaje, staranie selekcjonuje i honoruje wyłącznie te najlepsze, niezawodne i wyjątkowe produkty oraz usługi. Wyróżnia, nagradza i rekomenduje marki cieszące się wysoką renomą i najlepszą opinią klientów, oferujące rozwiązania najwyższej jakości.

„Godło Zdrowej Marki Roku 2020 jest doskonałą formą podkreślenia wyjątkowości naszej linii suplementów diety VITAE, jako profesjonalnych produktów stworzonych w celu aktywnego wspierania funkcjonowania organizmu oraz uzupełniające dietę zarówno kobiet, jak i mężczyzn.” – czytamy w informacji prasowej.

Firma Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o to nowy na rynku podmiot z Katowic, poruszający się w systemie MLM, a w jego portfolio znajduje się srebrna biżuteria, kosmetyki, perfumy i od niedawna właśnie suplementy diety. Co ciekawe, pomimo faktu, że firma na rynku dopiero raczkuje, już może się pochwalić kilkoma sukcesami. W styczniu ubiegłego roku otrzymała certyfikat Rzetelna Firma oraz wyróżnienie Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma, a miesiąc później kilka z jej produktów uhonorowano nagrodą Diament Beauty 2019. Następnie spółka zainkasowała nagrody Kobieca Marka Roku 2019i Qltowy Koncept 2019, a teraz Godło Zdrowej Marki Roku 2020. Jest sztos.

Mogą Cię również zainteresować