ZINZINO czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

przez Katarzyna Wagner
7429 odsłony

Jesteś tym co jesz. To mądrość stara a im starsza, tym mocniej aktualna. Nasza współczesna dieta bardzo różni się od tego, w jaki sposób odżywiano się na początku XX wieku. Wtedy nie było żywności modyfikowanej, nie mieliśmy na każdym rogu śmieciowego jedzenia typu fast-food. A krew nie woda…

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu musimy dostarczać mu niezbędne składniki odżywcze, które pełnią w nim role: energetyczną (głównie węglowodany, tłuszcze), budulcową (białko, składniki mineralne, kwasy tłuszczowe) i regulującą (witaminy, składniki mineralne). Dostarczenie tych wszystkich elementów, o ile oczywiście będą najwyższej jakości i w odpowiednich proporcjach, wpływa korzystnie w profilaktyce wielu chorób, na naszą kondycję fizyczną i umysłową, a także stan skóry, włosów, paznokci…

Niestety nie istnieje produkt spożywczy, który zawierałby wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich, potrzebnych dla organizmu ilościach. Tylko spożywanie różnorodnych produktów i we właściwych proporcjach albo inteligentna suplementacja pozwalają na zbilansowanie diety. Przestrzeganie tych zaleceń wpłynie na nasze samopoczucie, będziemy się czuć zdrowsi, sprawniejsi i bardziej atrakcyjni.

Bardzo ważną rolę odgrywają tutaj kwasy tłuszczowe. Większość ludzi na co dzień, w ferworze dynamicznego życia, nie zastanawia się nad tym faktem – nie pozyskują informacji. A jak się okazuje, Tylko jedna na 20 badanych osób ma w swoim organizmie odpowiedni bilans kwasów!

Tłuszcze to związki, które w pierwszej kolejności dostarczają sporych ilości energii. Warto jednak pamiętać o tym, że są one także nośnikami wielu witamin, takich jak prowitamina A, witamina D, E czy m.in. K. Nie od dziś wiadomo, że wspomagają również wchłanianie znacznej części składników odżywczych dostarczanych z pokarmem. Nienasycone kwasy tłuszczowe (NKT) to jedne z najważniejszych składników odżywczych w codziennej diecie. Spełniają wiele istotnych funkcji, a spożywanie produktów bogatych w te związki zapewnia prawidłową pracę całego organizmu.

Zarówno kwasy omega-3 jak i omega-6 nie są syntezowane naturalnie w organizmie ludzkim co oznacza, że ich zapas należy regularnie uzupełniać. Pozytywne właściwości tych kwasów tłuszczowych są oczywiste, ale warto pamiętać o tym, że bardzo ważny jest wzajemny stosunek ich ilości w codziennej diecie. W celu zwiększenia spożycia kwasów omega-3 wielu specjalistów zaleca się wprowadzenie do diety tłustych ryb, a także zamianę oleju słonecznikowego na rzepakowy.

Jednak nawet jeśli samodzielnie przygotowujemy swoje posiłki z uwagą i starannością, jakość dostępnych składników nie jest już taka sama jak kiedyś. Mięso pochodzi zwykle od zwierząt hodowanych w oborach i karmionych dziwną paszą, a nie zwierząt wypasanych na otwartych polach i odżywiających się trawą. Ryby, takie jak łosoś, najczęściej są hodowane w zamkniętych zbiornikach wodnych i karmione mięsem innych ryb – pomimo, iż są to morskie ryby głębinowe odżywiające się algami. Ma to ogromny wpływ na wartości odżywcze, jakie poprzez pożywienie dostarczamy do komórek i tkanek naszego ciała. Co zrobić?

Najpierw trzeba sprawdzić na czym stoimy. BalanceTest firmy ZINZINO jest łatwym do samodzielnego wykonania testem umożliwiającym pomiar stężenia kwasów tłuszczowych we krwi, którego wynik odzwierciedla ilość tłuszczy przyjmowaną wraz z pożywieniem. BalanceTest jest testem suchej kropli krwi, którego dokładność potwierdzona w badaniach klinicznych odpowiada dokładności pomiarów stężenia kwasów tłuszczowych w próbkach krwi żylnej. Test wymaga jedynie pobrania kilku kropli krwi z opuszki palca i naniesienia ich na bibułę filtracyjną, a cała procedura zajmuje mniej niż minutę. Następnie renomowane laboratorium VITAS Analytical Services przeprowadza anonimowo analizę stężenia 11 kwasów tłuszczowych we krwi z pewnością pomiaru na poziomie 98%. Po upływie około 20 dni wynik jest wyświetlany na stronie internetowej ZINZINO wraz z informacjami szczegółowymi, obejmującymi m.in. równowagę kwasów tłuszczowych omega-6:3, zawartość kwasów tłuszczowych omega 3 oraz profil ochrony kwasów tłuszczowych. Co ważne, taki test każdy może wykonać sobie w domu, lub z pomocą przedstawiciela firmy. Wszystko jest bardzo proste…

Kiedy otrzymamy wyniki testu, wiemy już w jakim stanie – pod kątem kwasów, jest nasz organizm. Jeśli musimy działać, trzeba znaleźć na rynku dobry, sprawdzony produkt. A tutaj firma ZINZINO ma swoje asy w rękawie. Zinzino Balance Oil to naturalny suplement diety, który przyczynia się do zwiększenia poziomu niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 w organizmie oraz pomaga dostosować stosunek kwasów omega 6 do omega 3 do optymalnego poziomu zaledwie w ciągu 120 dni. Balance Oil to kombinacja oleju z ryb żyjących w naturalnym środowisku w połączeniu z bardzo wysoką zawartością polifenoli z oliwy z oliwek w celu zapewnienia bezpiecznej i skutecznej dawki oraz lepszego wchłaniania w organizmie. Produkt jest wytwarzany w trzech pysznych smakach: cytrynowym, waniliowy lub mieszanym – pomarańcz/cytryna/mięta. I najważniejsze jest to, że wspomaga pracę serca, wzmacnia układ odpornościowy i zapewnia optymalne funkcjonowanie mózgu. Ponadto zwiększa w bezpieczny i skuteczny sposób poziom EPA i DHA w organizmie, pomaga uzyskać równowagę kwasów tłuszczowych omega-6/omega-3, zwiększa poziom polifenoli w organizmie, by chronić lipidy we krwi przed działaniem stresu oksydacyjnego, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie oczu, utrzymanie prawidłowego poziomu trójglicerydów we krwi, ciśnienia krwi, wapnia we krwi, stanu kości, funkcjonowania mięśni, wpływa na dbanie o zdrowe zęby i odgrywa rolę w procesie podziału komórki

FIRMA ZINZINO OFERUJE PRODUKTY SKUPIONE WOKÓŁ JAKOŚCI, ŚRODOWISKA, ZDROWIA I POCZUCIA CODZIENNEGO LUKSUSU

Zrób nasz test i osiągnij równowagę. W ZINZINO zapewniamy najlepsze w swojej klasie, nowoczesne i dostosowane do potrzeb produkty w ramach nowej nauki farmakologicznego żywienia, która używa aktywnych składników odżywczych z pożywienia do zwalczania nierównowagi we współczesnym stylu życia. A jeśli potrzebujesz więcej szczegółów, fachowej porady, albo chcesz się dowiedzieć, jak z tą firmą robić biznes i oprócz zdrowia poprawić swoje warunki finansowe, skontaktuj się z kompetentnym liderem: "Svietlana Piskunova z ZinZino. Konsystencja sukcesu."

Mogą Cię również zainteresować