ZLOT FANÓW ZDROWIA a potem szybko BUDUJ BIZNES NA WSKAŹNIKACH

przez Maciej Maciejewski
1175 odsłony

Kilka dni temu, relacjonując na łamach Network Magazynu jedno z branżowych wydarzeń napisałem, że po wielu miesiącach stagnacji mamy wreszcie w kwestii szeroko rozumianych spotkań w biznesie DS/MLM istny mega boom. Zatem dziś pociągnę z lekka temat nieco dalej…

Marek Staszko & Marlena Kleśta

Lecimy z koksem. Trzymając się bowiem tej tezy i zwracając szczególną uwagę na fakt, że edukacja to w sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowym klucz do sukcesu… wielki klucz… polecę Wam Drodzy Czytelnicy dwa bardzo ważne szkolenia, które dopiero się odbędą.

Taka reklama okraszona promocją bez żadnych opłat. A jak. Organizatorzy tych wydarzeń regularnie robią dla naszej gazety fajne rzeczy, to teraz my się spróbujemy choć troszeczkę odwdzięczyć… A Czytelnicy zadecydują i wybiorą sami. Ku chwale branży.

Pierwsze spotkanie organizuje Marlena Kleśta, a zapraszamy do Ciechocinka. W dniach 9-11 września br. odbędzie się tam ZLOT FANÓW ZDROWIA. To trzy dni mocno skoncentrowanej i odpowiednio, profesjonalnie ukierunkowanej wiedzy dla wszystkich, którzy interesują się zagadnieniami w stylu health & wellness. Organizatorka powiedziała nam tak:

„Jesteśmy wojownikami… walczymy o zdrowie i życie innych ludzi, a przy okazji tworzymy swoją cudowną rzeczywistość. Zapraszam do Ciechocinka, gdzie można spotkać się z liderami biznesu network marketing i podyskutować o szansach oraz możliwościach na jutro. Specjalnie nie piszę na przyszłość… bo to jest szansa już na jutro. Na wyciągnięcie ręki. Dodam, że to wydarzenie jest częścią europejskiej trasy firmy LifeWave o nazwie ROADSHOW 2022, gdzie prosto ze Stanów Zjednoczonych przyleci wiceprezes firmy z częścią swojego zespołu. Będzie również delegacja wspaniałych liderów z Austrii oraz Niemiec. Jednak muszę dodać, że udział w tym evencie wezmą – bez zobowiązań – dystrybutorzy różnych firm MLM, którzy interesują się zagadnieniami ludzkiego zdrowia. Zapraszam Was do udziału w spotkaniu i kontaktu ze mną”. Rejestracja w tym miejscu:

ZLOT FANÓW ZDROWIA

Drugie wydarzenie nosi tytuł BUDUJ BIZNES NA WSKAŹNIKACH, a przygotował je i oczywiście poprowadzi sam Marek Staszko z firmy Amway. Odbędzie się ono 24 września 2022 roku w cudownej Gdyni. Z tego szkolenia każdy uczestnik wyjdzie 100% nowoczesnym biznesmenem odpowiednio przygotowanym do wystrzelenia swojego systemu typu network marketing w kosmos. Organizator napisał nam o tej edukacyjnej perełce tak:

„Maćku, dzień dobry. Wiesz, że nie lubię motywacji i rozwoju na szkoleniach. Dla mnie ważne jest samo gęste. Ta agenda to mój sposób patrzenia na biznes. Liczą się wyłącznie kompetencje, odpowiedzialność i profesjonalizm. Posyłam Ci jako ciekawostkę. Wyszkolę tam liderów, wprowadzę im do grup najlepszy system i wskaźniki. Eksperymentalny, roczny powrót do fundamentów. Event – trzymiesięczne wsparcie – event itd. Tak działał ten biznes w latach 1992-2000. Powrót do korzeni, teraz oczywiście wszystko uaktualnione. Systemy pod najlepszą hybrydę online/offline”. Szczegóły znajdziecie tutaj:

BUDUJ BIZNES NA WSKAŹNIKACH

Polecam, zapraszam, daję gwarancję pełnego zadowolenia. A nóż, któryś z uczestników napisze do Network Magazynu relację? Może ktoś cyknie jakieś zdjęcie tudzież nagra wideo? Zobaczymy. Pozdrawiam z pięknej krainy lodu i ognia. Amen.

Mogą Cię również zainteresować