KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 7 – MARLENA KLEŚTA

przez Maciej Maciejewski
1252 odsłony

„Szukałam pomocy dla ciężko chorej mamy i najpierw zakochałam się w produkcie. Potem zrozumiałam, że to cały system MLM jest lekarstwem na nasze obecne problemy. To wspaniałe rozwiązanie na życie i świetna alternatywa do wszystkich innych znanych nam modeli służących do zarabiania pieniędzy. Każdy powinien się tym zainteresować. Zwłaszcza w obecnym kryzysie” – powiedziała Marlena Kleśta.

Zapytasz: „Jak to? Kobieta w biznesie MLM?” No tak. To one się tutaj realizują. Prawie 80% osób działających w modelu marketing sieciowy to właśnie panie. Dlaczego? Bo kiedy kobieta zacznie działać, nic jej nie powstrzyma. Nie ma na świecie takiej siły, która nie pozwoliłaby jej odnieść sukces i zrealizować marzenia. Kiedy kobieta coś postanowi – musi być zrobione… Gwarantowana kariera okraszona dobrymi zarobkami. A dlaczego network marketing?

Już wiemy. Po roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiadomo, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł w nasz krzyżowy ogień pytań tym razem była Marlena Kleśta. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 7 – MARLENA KLEŚTA

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować