Złoty medal dla Perfect Harmony

przez Maciej Maciejewski
571 odsłony

12.11.2008:Złoty medal dla Perfect Harmony 29 listopada br. podczas Śląskich Targów Medycznych "Expomed" firma sprzedaży bezpośredniej Perfect Harmony została nagrodzona złotym medalem.

Firmę zainicjowało dwóch weteranów sprzedaży bezpośredniej w Polsce – Maciej Szpakowski i Maciej Kozikowski. Przypomnijmy: wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy poznali człowieka będącego autorytetem w dziedzinie magnetyzmu. Prof. Janicki miał wtedy ukończone prace nad swoim projektem leczniczego materaca magnetycznego "Energy For Life", nad którym pracował od ponad 20 lat. Po kilku poważnych rozmowach Szpakowskiego i Kozikowskiego z profesorem postanowili połączyć swoje siły i nabyte doświadczenie, aby stworzyć firmę z nowym produktem, pomagającym ludziom w zdrowym stylu życia. Tak powstało przedsięwzięcie Perfect Harmony oferujące unikalny na skalę światową produkt z zakresu dziedziny wellness.

Jerzy S. Janicki jest doktorem nauk fizycznych z zakresu spektroskopii jądrowej i ciała stałego, profesorem Instytutu Badań Fizykomedycznych w Poznaniu, dyrektorem Międzynarodowego Centrum Magnetoterapii, wynalazcą urządzenia do diagnostyki pracy serca "SATRO" i leczniczego materaca "Energy For Life". Autor kilkudziesięciu publikacji i doniesień naukowych z zakresu fizyki jądrowej, spektroskopii oraz magnetycznych własności ciał stałych. Wyniki swoich badań prezentował na wielu konferencjach naukowych w kraju i za granicą. W 2004 roku otrzymał tytuł doktora honoris causa – uznany przez Urząd Koncesjonujący w Stanach Zjednoczonych – na Wydziale Nauk Medycznych Międzynarodowego Uniwersytetu w Colombo, realizującego cele Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

(Maciej Maciejewski)

Mogą Cię również zainteresować