Zmiany na liście firm MLM

przez Marek Wyrzychowski
1383 odsłony

Dokonaliśmy aktualizacji na prowadzonej przez naszą redakcję „Liście firm MLM”. Jedna z firm już na niej zamieszczonych rozpoczęła dystrybucję nowych usług, ponadto dodaliśmy osiem przedsięwzięć MLM, których na liście do tej pory nie było.

W pozycji produkty przy firmie FM GROUP Polska dodaliśmy usługi telekomunikacyjne. Osiem nowych firm działających na zasadach marketingu sieciowego to: Cristian Lay Sp. z o.o. (kosmetyki, biżuteria), ECPP Sp. z o.o. (odszkodowania), Flavon Group Polska Sp. z o.o. (produkty wellness), MonaVie (produkty wellness), NSA AG (produkty wellness), PartyLite Sp. z o.o. (AGD), Protector Sp. z o.o. (odszkodowania) oraz Sigma Pro7 (produkty finansowo-ubezpieczeniowe).

Działalność przedsiębiorstw w branży marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej jest nader intensywna. Niemal każdego dnia powstają firmy nowe, coraz więcej koncernów stara się sprzedawać swoje produkty i usługi na terenie Polski. Dlatego prosimy Czytelników „Network Magazynu”, dyrekcje firm, ich właścicieli oraz znawców branży o pomoc w redagowaniu powyższej listy i nadsyłanie aktualnych danych dotyczących branży w Polsce.

Mogą Cię również zainteresować