1678 czyli liczba patentów firmy Mary Kay osiągnęła poziom rekordowy

przez Maciej Maciejewski
2056 odsłony

Spółka Mary Kay ogłosiła, że w 2023 roku czyli w momencie, w którym obchodziła 60 rocznicę działalności, zgłosiła 1678 patentów. Objęły one produkty, technologie i projekty opakowań znajdujące się w jej globalnym portfolio. Ten fakt potwierdza status network marketingowego projektu Mary Kay jako jednego z czołowych innowatorów w branży kosmetycznej.

źródło: Facebook

„W typowym roku Mary Kay inwestuje miliony dolarów w badania i przeprowadza setki tysięcy testów, aby mieć pewność, że każdy produkt spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa, jakości i wydajności. Od innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry po odważne kosmetyki kolorowe i zapachy, produkty Mary Kay zapewniają wszystko, czego pragną kobiety na całym świecie” – czytamy w informacji prasowej.

– Jestem podekscytowana możliwością bycia na pierwszej linii frontu innowacji w tworzeniu produktów kosmetycznych, które ożywiają naszych niezależnych partnerów sprzedaży, a także ich klientów na całym świecie. Nasze wielokrotnie nagradzane portfolio jest wynikiem innowacyjnych spostrzeżeń i rygorystycznych testów zapewniających, że każda formuła spełnia najwyższe standardy jakości, skuteczności i bezpieczeństwa – powiedziała dr Lucy Gildea, dyrektor ds. innowacji ds. produktów i nauki w Mary Kay Inc.

„Od inspiracji, poprzez recepturę, aż do ostatecznej dystrybucji, każdy nowy produkt przechodzi w tym biznesie MLM szereg rygorystycznych procedur badawczych i testów konsumenckich. Nieustannie przeczesując cały świat w poszukiwaniu najnowszych składników, technologii i innowacji, oddany zespół naukowców Mary Kay jest w stanie stale dostarczać światu  najnowocześniejsze produkty” – chwali się firma.

Mogą Cię również zainteresować