18 milionów dolarów rozdano niezależnym przedsiębiorcom Forever Living Products podczas GLOBAL RALLY AT HOME

przez Maciej Maciejewski
3302 odsłony

Systematycznie raz w roku firma Forever Living Products sprawia swoim niezależnym przedsiębiorcom niesamowitą niespodziankę, wypłacając najlepszym liderom tak zwaną „trzynastą pensję”. To dodatkowe pieniądze generowane na podstawie dwunastomiesięcznych wyników, pochodzące z obrotu całej spółki.

Z wiadomych względów tegoroczny, światowy zjazd tego biznesu MLM odbył się za pomocą internetu. GLOBAL RALLY AT HOME miał miejsce w dniach 8-10 kwietnia 2021 roku i jak przystało na biznes Forever organizatorzy tradycyjnie zapewnili uczestnikom mnóstwo wartościowej edukacji okraszonej nietuzinkową rozrywką.

Od wielu lat na każdym światowym zjeździe firmy Forever gwoździem programu jest wręczanie najlepszym liderom czeków, na które pracowali cały rok. Podczas sobotniej celebracji #FGR21 spółka wypłaciła swoim partnerom biznesowym łącznie ponad 18 milionów dolarów! Laureaci tegorocznego programu Chairman’s Bonus znów na własnych portfelach poczuli hojność firmy matki. Jakie spostrzeżenia z tego przedsięwzięcia wynieśli współpracujący z Forever Polacy? Oddajmy im głos:

Komentarz Marty Hryniewicz: – Nie sposób opisać emocji, jakie towarzyszyły nam przez ostanie kilka dni. Na globalnym zjeździe przedsiębiorców Forever Living Products przez trzy dni uczyliśmy się, inspirowaliśmy się i świętowaliśmy nasze sukcesy! Razem z Natalią Kotkowską wypracowałyśmy jeden z najbardziej prestiżowych programów jakie przygotowała dla nas firma – Charmain’s Bonus czyli otrzymałyśmy 13 pensję. Jest to udział w globalnym podziale zysków firmy. W tym roku 28 osób z Polski trafiło na listę laureatów tego programu. W dobie kryzysu gospodarczego rozdano ponad 500 czeków w skali światowej na łączną kwotę ponad 18 mln dolarów! Dowiedzieliśmy się, że ten program realizuje mniej niż 1% przedsiębiorców Forever na świecie, więc tym bardziej jesteśmy szczęśliwe, że możemy przecierać szlaki dla dystrybutorów z naszego zespołu! Mój pierwszy w tym programie czek został zrealizowany w pierwszym roku bycia managerem! Jest to efekt systematycznej pracy, wyznaczenia celów i zaangażowania całego zespołu! Dziękujemy wszystkim bliskim za wsparcie i zaufanie! Teraz czas na kolejnych managerów i kolejne czeki już w przyszłym roku. Czuję ogromną wdzięczność za możliwość pracy, która spełnia moje marzenia… To prawdziwe błogosławieństwo! Kochani! Cała naprzód! Wiem, że Wy również macie swoje cele i już niebawem będziemy świętować kolejne sukcesy naszych liderów!

Komentarz Marysi Bartkowiak: – Uwielbiam ten biznes rodzinny. Jestem przeszczęśliwa, że działalność, którą zaczęłam sama 26 lat temu jest teraz naszym biznesem rodzinnym. Pierwszy dołączył do mnie mój sensacyjny  mąż Jacek, który większość życia pracował na wysokich stanowiskach w   różnych korporacjach tradycyjnych. Następnie dołączyły do nas nasze  wspaniałe córki Wiktoria i Aleksandra, które od dziecka używają produktów Forever i nie wiedziały, że mogą być na świecie jakieś inne. Dzisiaj Wiktoria jest na etapie domykania pozycji managera i bardzo poważnie myśli o dalszych awansach. Chce ze swoim wspaniałym zespołem brać wszystko co Rex Maughan dla nas przygotował. Aleksandra, która obecnie mieszka w Bratysławie, również dostrzegła dla siebie i swojej grupy szansę na dodatkowy rozwój i możliwość niesienia pomocy innym. Cała nasza rodzina uwielbia niesamowity komfort wynikający z jakości naszych fantastycznych, zdrowych i działających produktów. Świetnie  wpisujemy się i realizujemy wizję rodzinnego biznesu Rexa i Forever o pomaganiu i godnym życiu w myśl stwierdzenia założyciela firmy: „Największą chorobą społeczeństw jest pusty portfel”.

Komentarz Agnieszki Podoby: – Niesamowite dni za nami! Zamiast w Sydney świętowaliśmy w Warszawie Global Rally – światowy zjazd Forever, na którym zawsze jest ogrom wiedzy, przedstawiane są nowe produkty, wręczane są czeki jako trzynaste pensje. Nasz biznes MLM to cudowni ludzie. Pełni pasji, z głową pełną marzeń, otwarci na nowe możliwości, pełni empatii i samozaparcia. Nie raz miałam okazję doświadczyć tego na żywo. Emocje są ogromne. Nie da się tego opisać słowami. Ogromnie gratuluję wszystkim, którzy odbierali swoje w pełni zasłużone czeki. „Jedną z głównych przyczyn chorób na świecie jest pusty portfel. Jeżeli chcesz, aby ludzi cierpiących było mniej, daj im szansę zarobić na godne życie”. Te słowa założyciela naszej firmy są z nami na co dzień. Kierujemy się tym w swojej pracy bo pomagając innym, pomagamy sobie. Nie ma większej satysfakcji z pracy od rezultatów, zmiany życia u osób, które tworzą z nami coś więcej niż tylko biznes. Dziękuję Wam, że jesteście. I sięgajmy gwiazd. Otwierając się na nowe możliwości, nawet małymi krokami, możemy osiągnąć więcej, niż kiedykolwiek przypuszczaliśmy. Czy nie warto dać sobie szansę?

Komentarz Natalii Kotkowskiej: – Global Rally At Home to było niesamowite, wielkie wydarzenie! Największa i najważniejsza impreza Forever Living Products, podczas której firma znów rozdała prestiżowe nagrody Chairman’s Bonus. W sumie 18 milionów dolarów trafiło w ręce ludzi. A trzeba pamiętać, że tylko mniej niż 1% niezależnych partnerów firmy na całym świecie zrealizowało ten program! Tym bardziej jestem szczęśliwa i dumna z faktu, że wraz z Martą Hryniewicz znalazłyśmy się w tym nielicznym, elitarnym gronie liderów z całego świata! Dawniej myślałam, że marzenia są tylko etapem dzieciństwa, a z czasem zwalniają miejsce obowiązkom, szarej codzienności i sytuacjom „bez wyjścia”. Teraz już wiem, że to właśnie one dodają barw naszemu cudownemu życiu i ładują nam akumulatory. Bo teraz już stać mnie na marzenia! To dla nich chce się żyć i to one były moją motywacją do tego, aby ciągle sięgać po jeszcze więcej – krok po kroku. Już teraz wiem, że nawet te najśmielsze marzenia są do spełnienia i nawet te, o których nie śmiałam śnić, czekają na mnie. Marzenia są po to, aby je realizować, wiec kochani… nie pozwólcie, aby ktoś lub coś Wam je ukradł! Uwierzcie w to, że możecie po nie sięgnąć!

Mogą Cię również zainteresować