Trzecia edycja Areny Biznesu

przez (Redakcja NETWORK magazynu)
446 odsłony

Projekt ma na celu połączenie młodych przedsiębiorców z tymi, którzy maja już doświadczenie w biznesie ucząc ich jednocześnie, w jaki sposób efektywnie nawiązywać relacje biznesowe.

 

Projekt ma na celu połączenie młodych przedsiębiorców z tymi, którzy maja już doświadczenie w biznesie ucząc ich jednocześnie, w jaki sposób efektywnie nawiązywać relacje biznesowe. Organizatorem przedsięwzięcia jest firma Masto przy współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Arena Biznesu do doskonały sposób na wypromowanie swojej firmy. Podczas spotkania goście będą mięli okazję poznać około 15 najbardziej aktywnych młodych przedsiębiorców z terenu małopolski. Każda młoda firma przygotuje krótką prezentację, podczas której przedstawi profil swej działalności, opowie o swych produktach lub usługach oraz pochwali się największymi sukcesami.

alt

Gościem specjalnym będzie Grzegorz Turniak, prezes firmy BNI, który opowie o tym jak efektywnie nawiązywać relacje biznesowe. Każdy uczestnik otrzyma praktyczne wskazówki w jaki sposób zapamiętać imię rozmówcy, zacząć rozmowę, sprawić aby rozmówca zapamiętał czym się zajmuję oraz wiele innych przydatnych rzeczy, które pomogą udoskonalić nasze relacje z klientami, współpracownikami i partnerami biznesowymi. Podczas ostatniej części projektu będzie można wykorzystać tą wiedzę w praktyce i poznać wielu przedsiębiorców. NETWORK magazyn już po raz drugi objął tę imprezę patronatem medialnym.

Aby uczestniczyć w spotkaniu, należy zarejestrować się na www.arenabiznesu.pl.

alt alt

alt alt

alt alt

alt alt

alt

altGrzegorz Turniak to niestrudzony orędownik networkingu, zarządzania talentami, karierą i czasem. Od lutego 2006 jest prezesem firmy BNI Polska. Założył i prowadzi z partnerami takie organizacje jak: The Top Careers Club i Family Business Evergreen. Certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio). Nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College) oraz certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). Jest współautorem książek "Alchemia Kariery" i "Profesjonalny networking, kontakty, które procentują". Założycielem i prezesem powstałej w 1985 r. BNI – największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych – jest dr Ivan Misner. BNI stworzyła już ponad 4600 grup w 37 krajach.  W zeszłym roku jej członkowie przekazali sobie na spotkaniach ponad 4,9 mln rekomendacji wartych ponad 1,9 miliarda dolarów. Misner uzyskał stopień doktora na University of Southern California. Napisał dziewięć książek, w tym bestseller w rankingu New York Times`a – "Truth or Delusion? Busting Networking’s Biggest Myths".

Zdjęcia pochodzą z poprzedniej edycji Areny Biznesu, która odbyła się 28 listopada 2007 roku w Krakowie.

(Redakcja NETWORK magazynu)

Mogą Cię również zainteresować