40 lat w biznesie MLM czyli Forever Global Rally 2018

przez Katarzyna Wagner
2251 odsłony

W amerykańskim mieście Dallas odbył się kolejny zjazd niezależnych przedsiębiorców budujących network marketing w oparciu o współpracę z firmą Forever Living Products. To spotkanie było wyjątkowe, gdyż oprócz nagradzania najlepszych w ostatnim roku dystrybutorów, koncern świętował swoje okrągłe urodziny.

Tak. Działającej w systemie marketing sieciowy firmie Forever stuknęła 40! „Mówię to co roku i nigdy nie mam dosyć – dziękuję Wam. Dziękuję za niesamowite 40 urodziny, które świętowaliśmy na Global Rally! Dallas zajmuje szczególne miejsce w historii Forever, dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że na #FGR18 mogłem powitać Was w domu. Dziękuję, że dzięki Waszej pomocy Forever jest największą szansą na świecie. Dziękuję za wszystko, co robicie, by nasze produkty pomagały jak największej liczbie ludzi na całym świecie wyglądać i czuć się lepiej.

A przede wszystkim, dziękuję za Wasz entuzjazm podczas największej ewolucji Forever i naszych produktów w 40-letniej historii firmy. Na zawsze zapamiętam ten zjazd jako jeden z najcudowniej sentymentalnych momentów w historii naszego biznesu. Dziękuję za to, że dzięki Wam było to prawdziwie niezrównane przeżycie. A teraz, ustawmy nasze drogowskazy na następne 40 lat!” – napisał do swoich współpracowników zaraz po zakończeniu eventu Gregg Maughan, prezydent Forever.

W zjeździe wzięła udział pokaźna ekipa liderów z Polski. Najważniejsze dla nich wydarzenie podczas pobytu w Teksasie miało miejsce na terenie Southfork Ranch, gdzie pod czujnym dowództwem dyrektora Jacka Kandefera uczestniczyli w Chairman’s Bonus Party. To nader specjalna część każdego zjazdu Forever, na którą przez cały rok czekają wszyscy networkerzy. Czekają, aby zobaczyć jak kilkuset najlepszych liderów odbiera swoje bonusowe prowizje w postaci 13 pensji. To wydarzenie, zrodzone tylko i wyłącznie z niesamowitej hojności twórców firmy, zawsze dostarcza mnóstwo świetnej zabawy i wywołuje wielkie emocje w całej branży DS/MLM na świecie.

Polski akcent w Chairmans BonusPolski akcent w Chairmans Bonus

Wśród Polaków czekami zostali w tym roku obdarowani: Jolanta i Radosław Jochimowie, Beata Kędzierska, Renata Błażejewska, Halina i Wiesław Micorkowie, Magdalena Strojna, Maria i Jacek Bartkowiakowie, Maria i Wiesław Grotyńscy, Wiesława i Adam Spyrowie, Alicja i Krzysztof Markowscy, Justyna i Waldemar Brzescy, Bożena Mach, Agnieszka i Wiesław Podoba, Marcin Kaczmarek, Celina i Daniel Srokowie, Urszula Zyskowska. Czek z największą kwotą (324,901.32 dolarów) otrzymali Bogumiła i Jan Srokowie:

Na scenie rodzina SrokówNa scenie rodzina Sroków

„Zakończył się kolejny fantastyczny zjazd FLP w Dallas. Ponad 10 000 entuzjastycznych top liderów ze 160 krajów świętowało czterdziestą rocznicę powstania naszej firmy. Rozdano prawie 1000 czeków z dodatkową, trzynastą pensją. Ponad 342 mln $ to suma wszystkich trzynastek wypłaconych przez firmę w programie Chairman’s Bonus od początku trwania tego programu. Założyciel Forever, nasz kochany Rex Maughan, postanowił oprócz wypłacanych co miesiąc prowizji, dzielić się zyskami firmy na rzecz najaktywniejszych partnerów Forever. Taka forma podziękowania za wysiłek, wytrwałość i skuteczną pracę. My i nasi FBO też dostaliśmy niemały kawałek tego tortu. DZIĘKUJEMY!!! Żaden film nie potrafi oddać tych emocji i radości jakiej byliśmy świadkami. Kocham tą pracę” – napisała na Facebooku Bogumiła Sroka zaraz po odebraniu nagrody.

Już wiadomo, że na Forever Global Rally 2019 ekipa z Polski pojedzie do stolicy Szwecji – Sztokholmu. To piękne skandynawskie miasto zwane przez mieszkańców „pięknością na wodzie” położone jest na 14 wyspach i łączy bogatą historię z nowoczesnością. Skandynawska zasada lagom, czyli „w sam raz” odnosi się do sztuki zrównoważonego życia, co uczyni Sztokholm idealnym miejscem spotkania FBO z całego świata. Nasza redakcja trzyma kciuki, aby za rok w Sztokholmie czeków dla Polski było jeszcze więcej niż w Dallas.

Polska grupa z Forever w DallasPolska grupa z Forever w Dallas

A kto zgarnął w tym roku największy Chairman’s Bonus? Nie mogło być inaczej. Niesamowity Rolf Kipp dostał wspaniały dodatek do swojej charyzmatycznej pracy w biznesie MLM – 1,174,725.84 dolarów. Nieźle, co?

Rolf Kipp z rodzinąRolf Kipp z rodziną

Na koniec ciekawostka. Podczas światowego zjazdu Forever Global Rally Dallas 2018 kilku Polaków wzięło również udział w nagraniu nowego, korporacyjnego wideo, promującego możliwości tego biznesu. Oto efekt:

Mogą Cię również zainteresować