45 lat doskonałego, emocjonującego biznesu MLM. Magiczne urodziny Forever Living Products na Bali

przez Maciej Maciejewski
1596 odsłony

W tym roku podczas Global Rally 2023 ponad 2000 uczestników budujących swój biznes MLM w oparciu o współpracę z firmą Forever Living Products zebrało się w jednym miejscu, aby się integrować, świętować, motywować i wymieniać pomysłami. Przylecieli z całego świata w jedno miejsce. A miejsce było rajskie…

Celem tegorocznej wyprawy Global Rally była piękna wyspa Bali, gdzie dzięki niezależnym przedsiębiorcom z Forever zapanował wyjątkowy duch globalnej mega konferencji. Mnóstwo fantastycznych szkoleń, inspirujących przemówień, prezentacji nowych produktów, ale także wykwintna zabawa na słońcu oraz liczne dyskusje – takie były główne atrakcje tego podniosłego wydarzenia.

45 urodziny Forever Living Products były wielkim świętem. Gregg Maughan w swoim przemówieniu jasno dał do zrozumienia, że firma wciąż jest innowacyjnym, nowoczesnym biznesem MLM i z optymizmem patrzy w przyszłość. Na scenie nie zabrakło również gwiazd tego przedsięwzięcia, był m.in. Honami Tagaki z Japonii – nowy numer 1 Forever na świecie.

Kolejny Global Rally w kwietniu 2024 roku odbędzie się w stolicy równie pięknego kraju. Menadżerowie jeszcze nie opuścili Bali, a już jednogłośnie twierdzili, że nie mogą się doczekać wyprawy do Indii. Tutaj należy podkreślić, że w tej urodzinowej wyprawie wzięła również udział zacna ekipa z Polski. Oto ich wrażenia:

– Forever Global Rally 2023 odbył się na wyspie Bali i był też okazją do świętowania 45 rocznicy istnienia naszej firmy. Jak zwykle wzięło w niej udział kilka tysięcy osób ze 160 krajów świata, aby celebrować własne sukcesy i urodziny Forever. Jak zwykle były nowe awanse, zrealizowane programy motywacyjne i dodatkowe czeki otrzymywane raz w roku. Były piękne wycieczki, uroczyste kolacje i bankiety oraz sporo nowości. Dla nas na tych zjazdach najważniejsza jest zawsze atmosfera radości i pozytywnych emocji wynikająca z tych atrakcji oraz ze spotkania z liderami z całego świata.

Jesteśmy w Forever od 28 lat i co roku wyjeżdżamy na takie wyjazdy nagrodowe. Tym razem otrzymaliśmy awans na pozycję diamond sapphire manager i odebraliśmy gratulacje od właściciela firmy i jej prezesa. To były wspaniałe emocje!

Te 45 lat istnienia firmy zawdzięczamy doskonałemu planowi marketingowemu, świetnym, działającym produktom i uczciwości wynikającej z Zasad Działalności. Wszędzie tam, gdzie te zasady są przestrzegane, można budować stabilnie rosnący biznes MLM na wiele lat. Kiedy zasady są łamane, musimy wszyscy szybko reagować i przywracać uczciwość w działaniu.

Nasz sponsor – diamond manager Bogumiła Sroka jest symbolem takiej wspólnej, uczciwej pracy. Dlatego wierzymy, że Forever w Polsce będzie się nadal świetnie rozwijał i dawał możliwość budowania lepszej przyszłości wielu tysiącom ludzi – powiedzieli nam Maria i Jacek Bartkowiakowie, diamond sapphire manager w Forever.

Maria i Jacek Bartkowiakowie na Bali z Greggiem Maughanem (po lewej) i Aidanem O’Hare (po prawej)

Mogą Cię również zainteresować