A gdyby tak wszystkim pieprznąć i wyjechać w Bieszczady? Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski
2113 odsłony

Tego jestem pewien na 120%. Na bank. Biorąc pod uwagę obecnie panujące warunki, w których przyszło nam od kilku miesięcy egzystować, każdego nachodzą rano tudzież wieczorem takie momenty, takie pałające nostalgią chwile, że sobie myślimy: „A gdyby tak wszystkim pieprznąć i wyjechać w Bieszczady?” Mówisz i masz! Jest okazja!

Żaneta Ściwiarska

Jest super okazja. Co prawda nie na stałe, ale jest możliwość spędzić w  pięknych okolicznościach bieszczadzkiej przyrody calutki, niezapomniany tydzień. I to nie zbijając bezsensownie bąki, ale poprawiając swoje zdrowie, działając razem ze znaną trenerką Żanetą Ściwiarską nad swoim ciałem i umysłem.

Kiedy? W dniach od 17-25 sierpnia br. Gdzie? Obóz ForLive TCiU czyli Trening Ciała i Umysłu odbędzie się na terenie wspaniałej willi położonej w malowniczej miejscowości Michniowiec. Jaki koszt? Śmieszny. Groszowe sprawy. Poważnie. Więcej szczegółów? Bardzo proszę:

Zostały już tylko 2 wolne miejsca! Może ktoś chętny na wyjazd? Podczas tego wspaniałego tygodnia zrobisz generalne porządki w swoim życiu i wskoczysz na odpowiedni tor. Jeśli ktoś chce tam jechać ze mną to piszcie do organizatorki: Żaneta Ściwiarska na Facebooku. Albo tutaj: Event na Facebooku.

Mogą Cię również zainteresować