Avon przekazuje 2,4 miliona dolarów na pomoc w przypadku klęsk żywiołowych

przez Maciej Maciejewski
307 odsłony

Firma Avon i jej spółka matka LG H&H USA ogłosiły nawiązanie partnerstwa z organizacją humanitarną Global Empowerment Mission (GEM) w celu przekazania produktów o wartości 2,4 miliona dolarów w celu zapewnienia natychmiastowej pomocy w sytuacjach awaryjnych. Darowizna w postaci artykułów higienicznych i pielęgnacyjnych posłuży potrzebującym osobom i społecznościom, które doświadczają klęsk żywiołowych i kryzysów humanitarnych.

źródło: Pixabay

– Mamy nadzieję, że nasze wysiłki pomogą zapewnić potrzebną pomoc osobom zmagającym się z przytłaczającymi warunkami życia. Głęboko doceniamy zaangażowanie Global Empowerment Mission, która nieustannie pracuje nad tym, aby zapewnić pomoc ludziom, którzy jej najbardziej potrzebują – powiedziała Hyeyoung Moon, dyrektor generalny w LG H&H Americas. 

Przekazane produkty kosmetyczne wpisują się w zaangażowanie Avon we wspieranie celów, które wzmacniają pozycję kobiet i przyczyniają się do dobrobytu społeczności na całym świecie, zapewniając potrzebującym nie tylko niezbędne artykuły, ale także dobre samopoczucie.

Mogą Cię również zainteresować