BEZ ŚCIEMY. O networku w sieci z Patrykiem Goczkowskim

przez Maciej Maciejewski
994 odsłony

„Niestety, ale często pracy w biznesie MLM za pomocą social mediów uczą ludzie, którzy się wywodzą z tradycyjnych agencji marketingowych. Oni nie mają zielonego pojęcia o tym systemie, ale zwietrzyli tutaj interes. To jest smutne i żenujące, bo o ile się sprawdza w przypadku butiku, to w network marketingu ma się jak pięść do oka. Te szkolenia nie mają w marketingu wielopoziomowym żadnego zastosowania”.

„Moją największą bolączką jest fakt, że bardzo często networkerzy szkolą się u ludzi, którzy w network marketingu nigdy nie działali i nie posiadają o tym systemie żadnej wiedzy. To jest oderwanie się od rzeczywistości. Najlepsze rezultaty w MLM osiągają ci, którzy uczą się od liderów tego biznesu. Od ludzi sukcesu” – stwierdził Patryk Goczkowski podczas rozmowy z Pawłem Wieteską.

To jest bardzo ważny wywiad dla całej branży DS/MLM. Fakty, o których mówili ci panowie… tematy, z którymi zdecydowali się zmierzyć, są obecnie jednymi z najważniejszych kwestii jeśli chodzi o edukację i metody budowania systemu sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Ta rozmowa to poważnie BEZ ŚCIEMY. Dlaczego?

W ciągu ostatnich dwóch lat network marketing zmienił się praktycznie nie do poznania i zmienia się cały czas na naszych oczach, a nowe technologie i strategie, które się w tej alternatywnej metodzie do zarabiania pieniędzy wykorzystuje, wciąż zyskują na znaczeniu właśnie w tej formie przedsiębiorczości.

  • Co sprawdza się w przestrzeni internetowej?
  • Jakich narzędzi używać?
  • Jak przyspieszyć swoją pracę za pomocą internetu?
  • Jak bezboleśnie przejść zmianę ze świata offline, do świata online?

Polecam z całego serca wywiad błyskotliwego Pawła Wieteski z niezwykle skutecznym Patrykiem Goczkowskim – networkerem, który w wielce inteligentny sposób połączył te dwa światy i rozwija swoje zespoły MLM na terenie całej Europy. Zapraszam serdecznie. Takie rzeczy tylko w Network Magazynie. Tutaj:

BEZ ŚCIEMY. O networku w sieci z Patrykiem Goczkowskim

Mogą Cię również zainteresować