Biznes LifeWave startuje z produkcją unikalnych dronów

przez Maciej Maciejewski
1989 odsłony

Zaskoczenie więcej niż totalne. Podczas konwencji network marketingowego projektu LifeWave, która odbyła się w miniony weekend w Orlando na Florydzie (USA), David Schmidt pokazał oficjalny projekt pierwszego, firmowego drona, który zainicjuje produkcję specjalistycznych dronów LifeWave.

Wynalazca, założyciel i dyrektor generalny w działającej na zasadach MLM firmie LifeWave – David Schmidt, zaskoczył wszystkich uczestników biznesowej konferencji po tym, jak ujawnił projekt swojego pierwszego drona o rozpiętości skrzydeł wynoszącej 15 stóp, który zostanie przeznaczony do lotów testowych już we wrześniu tego roku.

Pomysłodawca wyjaśnił, że celem budowy całej floty dronów HIGH TECH SUPER EFFICIENT jest niesienie pomocy humanitarnej osobom potrzebującym po katastrofach naturalnych i spowodowanych przez człowieka. Drony LifeWave są skonstruowane tak, aby były przyjazne dla środowiska i oszczędne pod względem zużycia paliwa. Zostały zaprojektowane do przenoszenia dużej ładowności towarów.

Ponoć David i jego zespół opracowali unikalny system silnika i akumulatora, dzięki czemu dron LifeWave jest w stanie ustanawiać światowe rekordy czasu w powietrzu i przebytej odległości. Interesującym aspektem tego drona ma być to, że powietrze emitowane przez ten silnik jest czystsze niż powietrze, które pobiera do swojego napędu.

Drony LifeWave będą używane do przenoszenia wszelkiego rodzaju pomocy humanitarnej na obszary dotknięte klęską żywiołową i są finansowane przez globalną sprzedaż plastrów LifeWave X39. Firma produkuje i sprzedaje te innowacyjne produkty konsumenckie z zakresu technologii zdrowotnych i rozszerzyła działalność już na około 80 krajów całego świata. Czyż byśmy mieli w branży kolejną niesamowitą firmę MLM z niesamowitą technologią własną?

W ramach krótkiego sprawozdania z tego niecodziennego wydarzenia, trzeba jeszcze koniecznie podkreślić bardzo ciekawy fakt bezpośrednio związany z naszym krajem. Otóż jeden z uczestników konferencji – Krzysztof Markowski, został w jej trakcie uhonorowany bardzo ważną nagrodą. Za swoją działalność charytatywną otrzymał statuetkę Humanitarian Award 2022.

„Nagroda Humanitarian Award 2022, którą wczoraj otrzymałem, została dopiero ufundowana. Dostało ją tylko kilka osób podczas naszej Globalnej Konferencji LifeWave w Orlando, która była jak dotąd największym i najbardziej zaawansowanym spotkaniem w historii naszej firmy. Otrzymałem tę nagrodę, przydzielaną osobiście przez Davida Schmidta, który ją zbudował we własnym laboratorium. Jest to miniatura drona, którym firma wchodzi na kolejny poziom pomocy humanitarnej. Za co? Miałem przyjemność pomagać za pomocą naszych produktów uchodźcom z Ukrainy. Już chwilę po pierwszych strzałach, które padły tuż po napaści Rosji na Ukrainę. Jestem niezmiernie wdzięczny za tę nagrodę” – powiedział Krzysztof Markowski w rozmowie z Network Magazynem.

Mogą Cię również zainteresować