Biznes MLM uhonorowany przez Korea Medical Healthcare Awards

przez Maciej Maciejewski
443 odsłony

Działająca w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego firma USANA Health Sciences została wyróżniona przez Korea Medical Healthcare Awards 2023 za swoje produkty HealthPak i Nutrimeal Active.

źródło: Pixabay

Ceremonia wręczenia tych nagród jest sponsorowana przez ministerstwo zdrowia i opieki społecznej, ministerstwo bezpieczeństwa żywności i leków, narodowe ubezpieczenie zdrowotne oraz służbę ds. przeglądu i oceny ubezpieczeń zdrowotnych. Projekt jest wyrazem uznania dla organizacji medycznych, farmaceutycznych i zdrowotnych, które wprowadzają innowacje do branży medycznej i promują szeroko rozumiane zdrowie w Korei.

– Cieszymy się, że produkty opracowane przy użyciu unikalnej technologii USANA zdobywają na świecie znaczące nagrody. Ich otrzymywanie przez pięć kolejnych lat wiąże się z wielką odpowiedzialnością jako światowego lidera w naszym sektorze. Zawsze będziemy dążyć do dostarczania wysokiej jakości pożywnych produktów, którym ludzie mogą zaufać zgodnie z naszą korporacyjną wizją stworzenia najzdrowszej rodziny na Ziemi – powiedział ChangMi Kim, starszy kierownik ds. sprzedaży i marketingu w USANA Korea.

Mogą Cię również zainteresować