Biznes ZINZINO wkracza do Serbii

przez Maciej Maciejewski
294 odsłony

Firma ZINZINO ogłosiła w tym tygodniu ekspansję na Serbię, a wszystko w ramach szerszego planu tego biznesu MLM, który ma na celu rozwój międzynarodowej bazy klientów, przy czym to właśnie region Bałkanów i Europa Południowo-Wschodnia stanowią jej kolejny, strategiczny krok działania.

Położenie Serbii w Europie Południowo-Wschodniej sprawia, że ​​jest ona ważnym węzłem bankowym, handlowym i transportowym w regionie i oczekuje się, że umożliwi to utworzenie wielu sprawnych powiązań biznesowych również z sąsiednimi krajami regionu Bałkanów.

W ten sposób, po ekspansji na rynek Serbii, ZINZINO jest już obecnie aktywna na ponad 100 rynkach świata. – To dla nas doskonały moment na wejście w tak dynamiczny i rozwijający się rynek, który stanowi bramę na całe Bałkany – powiedział Dag Bergheim Pettersen, dyrektor generalny ZINZINO. 

– Solidny i długoterminowy model biznesowy naszego network marketingu wraz ze zrównoważonym podejściem skoncentrowanym na kliencie będzie odskocznią do sukcesu dla naszych serbskich partnerów w kraju strategicznie położonym pomiędzy Europą Środkową i Południowo-Wschodnią – dodał.

Mogą Cię również zainteresować