BIZNESOWY KOMPAS #18. Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga

przez Maciej Maciejewski
298 odsłony

Najsmutniejsi ludzie, jakich w życiu spotkałem, tacy bez ikry, którzy nigdy nic ciekawego nie zrobili to ci, co nie interesują się niczym. Tylko siedzą i pierdzą w fotel. Nawet nie ma o czym z nimi pogadać…

Pasja i zadowolenie z życia idą ze sobą w parze, a bez nich każde szczęście jest wyłącznie chwilowe. Nie ma bowiem bodźca, który by je podtrzymywał.

Dlatego kocham, uwielbiam ludzi, którzy mają pasję. Bo życie, w którym nic się nie dzieje, jest jałową egzystencją, albowiem brak mu ukrytego sensu w postaci zainteresowania, hobby, choćby i pozornie niedorzecznego, jednak zawsze wyposażającego człowieka w ową napędzającą go wyrzutnię rakietową.

Kiedy człowiek ma pasję, wtedy życie ma sens. Inaczej wegetujesz z dnia na dzień.

A jak myślę PASJONAT, przed oczami momentalnie pojawia mi się Marek Waberski. Przedsiębiorca, inwestor, autor książki „Zacznij żyć na 100%. Podróżnik, a zawodowo specjalista ds. zwiększania zysków ze sprzedaży, planowania finansowego, optymalizacji i poprawy efektywności działań oraz zarządzania czasem.

Coś Wam powiem. Wasza pasja czeka, aż dogoni ją odwaga. Trzeba tylko zrobić MOVE YOUR ASS. Tyle w temacie. Zapraszam na pełną inteligentnych przemyśleń rozmowę z Markiem Waberskim, którą zrealizowaliśmy w ramach naszego projektu BIZNESOWY KOMPAS 12 kwietnia 2024 roku.

Pierwszą część można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Drugą część można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK 

Mogą Cię również zainteresować