BIZNESOWY KOMPAS #28. Dlaczego nie zarabiasz w MLM?

przez Maciej Maciejewski
551 odsłony

Izabela Malita: „W network marketingu bardzo ważne jest, aby mieć swojego mentora. Jeśli uczymy się od człowieka, który odniósł w biznesie prawdziwy sukces zdając sobie sprawę z faktu, że jest od nas lepszy, ma konkretne rezultaty, to nie będziemy się rozglądali na boki. Skupimy się wtedy mocno na tym, aby czerpać od niego informacje, wykonywać dobrze swoje zadania i realizować wyznaczone cele”.

12 maja br. gościem specjalnym naszego projektu BIZNESOWY KOMPAS była kobieta wyjątkowa. Izabela Malita jest współautorką inspirującej książki Dziękuję Ci za…” i laureatką nagrody Diament Kobiecego Biznesu 2019.

Temat niezmiernie ważny: Dlaczego nie zarabiasz w MLM? Z tej rozmowy dowiesz się również o sekretach budowania marki osobistej i zwiększaniu zasięgów na social media, o skutecznych strategiach od marzeń do celu oraz poznasz praktyczne wskazówki, jak pokonać strach i sprawdzone metody awansu w branży DS/MLM zarówno online, jak i offline.

Izabela nie tylko dzieli się wiedzą, ale również codziennie sama stosuje te zasady, prowadząc do sukcesu siebie i swoją drużynę. To rozmowa, która nie tylko Cię zainspiruje, ale da Ci konkretne narzędzia do działania! Zapraszam.

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK 

Mogą Cię również zainteresować