BIZNESOWY KOMPAS #3. Sebastian Kowalczyk vel Kowalski

przez Maciej Maciejewski

„Bardzo ciekawe w biznesie MLM jest zjawisko relacji międzyludzkich. Network marketing to system mocno relacyjny, ale nikt nie jest na te relacje skazany. Tutaj relacje są niesamowicie ważne, ale z drugiej strony nie są uzależnione od naszej pracy. To nasza praca jest najważniejsza. Nie możemy liczyć na to, że relacje załatwią za nas wszystko. Każda gratyfikacja jaką otrzymamy jest prawie wyłącznie wynikiem naszego działania . Ile dasz, tyle dostaniesz”.

Niedawno mieliśmy zaszczyt gościć szczególną osobę, doświadczonego profesjonalistę, który nie tylko odnosi sukcesy w świecie biznesu, ale także aktywnie angażuje się w projekty społeczne, zmieniając świat na lepsze.

Nasz gość to trzykrotny ambasador inicjatywy „Nourish the Children” z trzyletnim stażem oraz doświadczony specjalista z pięcioletnim doświadczeniem w Nu Skin. Ponadto, jest współtwórcą istotnego projektu społecznego „Skanujemy Polskę”, angażując się zarówno zawodowo, jak i charytatywnie.

W trakcie naszego wywiadu live mówiliśmy o fascynujących sukcesach naszego gościa, takich jak rola niezależnego podwykonawcy TNT, koordynatora serwisu kurierskiego oraz specjalisty ds. budowania rynku w firmie Coca Cola. Poznaliśmy także tajniki związane z umiejętnościami w pisaniu diet i opieką nad podopiecznymi.

Oczywiście, nie zapomnieliśmy poruszyć kwestii praktycznego zastosowania network marketingu.

Z wykształceniem w technikum hotelarskim (tytuł technika hotelarza) oraz studiach na kierunku dietetyka i gastronomia, nasz gość reprezentuje solidne podstawy zarówno w obszarze hotelarstwa, jak i specjalistycznej wiedzy dietetycznej.

Poza sukcesami zawodowymi, to człowiek radosny, życzliwy, zawsze gotowy do niesienia pomocy innym. Jest odpowiedzialny i wytrwały, zawsze dotrzymuje słowa. Prywatnie jest również troskliwym tatą. Z ogromną przyjemnością zapraszam na wyjątkową rozmowę na naszym fanpage’u. Tutaj:

BIZNESOWY KOMPAS #3. Sebastian Kowalczyk vel Kowalski

Mogą Cię również zainteresować