BIZNESOWY KOMPAS #30. Gdzie szukać kontaktów do swojego biznesu?

przez Maciej Maciejewski
484 odsłony

Co jest najważniejsze w każdym biznesie? Finansowanie? Know-how? Przedsiębiorczość? Nie. Najważniejsza jest dobra ekipa. Ludzie. To jest pierwszorzędna kwestia w drodze do sukcesu. No dobrze… Ale skąd ich brać?

Witam Networkerzy. Zapraszam na kolejny LIVE z cyklu BIZNESOWY KOMPAS. Dziś zdradzę Wam mój sekret jak szukać kontaktów do biznesu sieciowego czyli kontynuujemy temat grupy odbiorców w MLM. Live odbył się 24 maja br. na fanpejdżu Network Magazynu.

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK 

Gabriela Wojciechowska przede wszystkim jest liderem network marketingu. Z wykształcenia nauczyciel po studiach pedagogicznych, który zwolnił się z etatu w państwowej placówce, aby swój czas poświęcić na budowanie biznesu. Jeździ nowym BMW 218i, który odebrała za wyniki w biznesie sieciowym. Stawia na rozwój, dlatego jest absolwentem szkoły Improsprzedaży Joanny Gdaniec oraz Szkoły Świadomych Liderów i Trenerów Beaty Kapcewicz, a zdobytą tam wiedzę wykorzystuje w codziennych działaniach ze swoim zespołem. Prywatnie żona i mama 2 wspaniałych nastolatków, zawsze z uśmiechem i radością patrząca na świat. Trenuje karate kyokushin, z którego czerpie wiele wartości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a jej życiowe motto brzmi: „Czarny pas to biały pas, który nigdy się nie poddał”. W ferworze „walki” bardzo często też powtarza, że „nie ma nic złego w tym, iż chcemy więcej, im więcej mamy, bo tym więcej możemy dać innym”.

Mogą Cię również zainteresować