BIZNESOWY KOMPAS #31. Jak bezpiecznie korzystać z internetu? Nie daj się oszukać

przez Maciej Maciejewski
281 odsłony

Nie wszystko złoto co się świeci, a internet to zarówno piękne, jak i bardzo niebezpieczne miejsce. Znajdziesz tu szczęście i zarobisz fortunę lub pójdziesz z torbami, a Twoje dane osobowe będą latać po całym świecie.

Ważne, żeby po internecie bezpiecznie się poruszać i pamiętać o tym, aby ZABEZPIECZAĆ swoje dane. W związku z tym w Strefie LEGAL ALERT mówiłem niedawno o:

  • podstawowych błędach popełnianych przez wszystkich
  • naiwności
  • metodach zabezpieczeń danych
  • co należy zrobić w przypadku cyberataku

31 odcinek BIZNESOWEGO KOMPASU zatytułowany Jak bezpiecznie korzystać z internetu? Nie daj się oszukać” odbył się na fanpejdżu Network Magazynu dnia 29 maja 2024 roku. Zapraszamy do uważnego wysłuchania.

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK 

Konrad Makarewicz z wykształcenia jest prawnikiem, a w dodatku sprawnie buduje biznes. Praktykujący radca prawny z zamiłowania networker i przedsiębiorca. Współwłaściciel spółki szkoleniowo-doradczej i założyciel fundacji. Z systemem network marketingu związany od kilku lat. Zbudował struktury i organizację m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Kiedyś działał w biznesie tylko offline, teraz łączy offline z online i dalej rozwija się w kierunku online. Uwielbia formę live’ów. Uczy postaw przedsiębiorczych. Pewien czas temu pojawił się jego e-book w tematyce błędów, które popełniają ludzie na starcie z własną firmą/biznesem. W naszym projekcie będzie dyżurnym prawnikiem. Jego format skupiać się będzie m.in. na praktycznych zagadnieniach prawnych podawanych w przystępnej formie.

Mogą Cię również zainteresować