BIZNESOWY KOMPAS #33. Postscriptum do debaty „Piramida finansowa czy piramida sukcesu”

przez Maciej Maciejewski
340 odsłony

18 czerwca br. na WSNS Pedagogium w Warszawie odbyła się debata otwierająca nowy kierunek studiów. Chodzi o EMBA dla sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Udział w tym spotkaniu wziął nasz redakcyjny prawnik Konrad Makarewicz.

Wcześniej czynny udział przy powstawaniu tego projektu brał Maciej Maciejewski, redaktor naczelny Network Magazynu. Był członkiem zarządu powołanego do zainicjowania nowego kierunku studiów. Do pewnego momentu z jego publicznych komentarzy wynikało, że jest tym przedsięwzięciem bardzo zainteresowany i ucieszony, samą debatę promował nawet w swoich social mediach. Jednak w pewnym momencie opublikował takie oświadczenie:     

Informuję, że z powodów etyczno-moralnych, wczoraj zakończyłem współpracę z grupą osób działających nad zainicjowaniem kierunku studiów Executive MBA Sprzedaż Bezpośrednia i Marketing Sieciowy dla Wyższej Szkoły Nauk Społecznych Pedagogium w Warszawie. Oczywiście nie wezmę również udziału w debacie zatytułowanej Piramida finansowa czy piramida sukcesu, która odbędzie się dnia 18 czerwca br.” (całość w tym miejscu)

Ponadto, już w trakcie trwania ww. debaty, redaktor Maciejewski nagrał i opublikował kolejny komentarz: Na gorąco komentarz do dzisiejszej debaty Piramida finansowa czy piramida sukcesu?, która odbyła się w Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium”. (całość w tym miejscu)

W samej debacie wziął udział Konrad Makarewicz. Słuchał uważnie prowadzących i występujących. Robił sobie notatki w ważnych momentach. Jak później napisał: Idea zaj**ista. Takiego kierunku do tej pory nie było i dobrze, że powstaje. Tę branżę trzeba pokazywać jako profesjonalny, poważny biznes. Natomiast co do debaty…”

Co usłyszał? Jakie można było z niej wyciągnąć wnioski? Czy został zrealizowany jej cel? Czy to w ogóle była dobra debata na tak poważny temat? 19 czerwca 2024 roku Konrad mówił o tym na naszym fanpejdżu. 

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK

Konrad Makarewicz z wykształcenia jest prawnikiem, a w dodatku sprawnie buduje biznes. Praktykujący radca prawny z zamiłowania networker i przedsiębiorca. Współwłaściciel spółki szkoleniowo-doradczej i założyciel fundacji. Z systemem network marketingu związany od kilku lat. Zbudował struktury i organizację m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Kiedyś działał w biznesie tylko offline, teraz łączy offline z online i dalej rozwija się w kierunku online. Uwielbia formę live’ów. Uczy postaw przedsiębiorczych. Pewien czas temu pojawił się jego e-book w tematyce błędów, które popełniają ludzie na starcie z własną firmą/biznesem. W naszym projekcie będzie dyżurnym prawnikiem. Jego format skupiać się będzie m.in. na praktycznych zagadnieniach prawnych podawanych w przystępnej formie.

Mogą Cię również zainteresować