BIZNESOWY KOMPAS #4. Beata Glińska

przez Maciej Maciejewski
642 odsłony

„Jeżeli człowiek pomyśli o zmianie życia, to w tym momencie nie ma już miejsca na negocjacje. Trzeba podjąć stanowczą, mocną decyzję i zacząć robić poważne, pierwsze kroki. To nie są żarty. Tutaj przecież chodzi o najważniejszą rzecz w naszym życiu. Najważniejszą rzecz w życiu całej naszej rodziny. Tutaj idzie o nasze życie”.

Ta wielce cenna rozmowa miała miejsce 20 grudnia 2020 roku na fanpage’u Network Magazynu. W krzyżowy ogień pytań wziąłem niesamowitą lwicę network marketingu – Beatę Glińską. To certyfikowany lider i dyrektor regionalny Klubu DuoLife. Autorka kursu online pt.: „Wybij się na Facebooku i Instagramie”. Zwyciężczyni organizowanego przez jej firmę konkursu „Leć z nami w kosmos”.

Absolwentka 4 części Structogram Polska. Od 9 lat pasjonuje się mediami społecznościowymi, a od 4 lat wykorzystuje Instagram do skutecznego budowania biznesu sieciowego. Obecnie 90% jej zespołu pochodzi ze świata online.

Prywatnie szczęśliwa żona i spełniona mama. Jej życiowe motto brzmi: „Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia” (Paulo Coelho). Polecam tę historię i nietuzinkowe porady oraz konkretne wskazówki edukacyjne. Takie rzeczy tylko i wyłącznie w Network Magazynie – jedynym niezależnym medium o biznesie DS/MLM. Rozmowa jest zarchiwizowana tutaj:

BIZNESOWY KOMPAS #4. Beata Glińska

Mogą Cię również zainteresować