BIZNESOWY KOMPAS #5. Klaudia Stawiarska

przez Maciej Maciejewski
485 odsłony

„Działalność w network marketingu jest świetnym pomysłem dla ludzi przedsiębiorczych i początkujących w biznesie. Takich, którzy nie mają żadnego doświadczenia oraz pomysłów na siebie. MLM jest idealny na start, ponieważ bardzo dużo uczy. Nie dość, że social mediów, to jeszcze sprzedaży, budowania marki i wizerunku, nawiązywania i pielęgnowania relacji, uczy wszystkiego. Nawet jak zostać i być liderem”.

Klaudia Stawiarska to charyzmatyczna, internetowa przedsiębiorczyni, ekspertka w dziedzinie biznesu online, a także autorka wielu cennych, edukacyjnych artykułów, kursów i ebooków.

W branży network marketingu osiągnęła spektakularne wyniki w ekspresowym tempie, otrzymując miano Lidera Europy w swojej firmie. Twórczyni stron KlaudiaStawiarska.pl, LoveExplore.pl oraz CudNaTeneryfie.pl. Od 2018 roku rozwija swoje marki online, zdobywając wielki szacunek i uznanie.

Czego możecie się spodziewać po obejrzeniu tego wideo? Ciekawych historii z jej biznesowego i marketingowego doświadczenia. Konkretnych, soczystych wskazówek dotyczących budowania marki online na kanale YouTube oraz na blogu. Spostrzeżeń na temat korzyści płynących z wykorzystania social mediów do rozwoju biznesu.

Polecam jej historię i nietuzinkowe porady oraz konkretne wskazówki edukacyjne. Takie rzeczy tylko i wyłącznie w Network Magazynie – jedynym niezależnym medium o biznesie DS/MLM. Rozmowa jest zarchiwizowana tutaj:

BIZNESOWY KOMPAS #5. Klaudia Stawiarska

Mogą Cię również zainteresować