Błyskotliwa kariera w Perfect Coll czyli fantastyczne, kolagenowe szaleństwo okraszone niesamowicie ogromnym magnesem

przez Maciej Maciejewski
5486 odsłony

Dziś przedstawimy Wam kobietę nietuzinkową. Ta dama jest menadżerem młodym wiekiem, ale doświadczenia i wyników pozazdrościłby jej nie jeden styrany w bojach weteran biznesu. Każdego biznesu. I ważne – wszystko osiągnęła budując swój prywatny network marketing w oparciu o współpracę z polską spółką Perfect Coll.

Sylwia Roszak

Sylwia Roszak ściśle współpracuje ze znaną już naszym Czytelnikom Zosią Wysokińską. W ciągu ostatnich kilku miesięcy panie razem zbudowały duży zespół wielu młodych partnerek biznesowych. Jest kobietą silnie relacyjną, bardzo zaangażowaną we wszystko co robi. Świetnie wykorzystuje najnowsze technologie. No i co ważne w ostatnich czasach – mocno obecna w social mediach.

Maciej Maciejewski: Czy mogłaby pani opowiedzieć nam o swojej drodze zawodowej? W jakim stylu weszła pani w schemat zarabiania pieniędzy?

Sylwia Roszak: Dzięki odpowiednim wyborom życiowym oraz napotkanym ludziom, moja droga zawodowa obfitowała i wciąż obfituje w potężne, barwne i różnorodne doświadczenia. Wszystkie, również te pozornie negatywne, zawsze postrzegam jako FANTASTYCZNĄ LEKCJĘ, dzięki której z dnia na dzień staję się lepszym, skuteczniejszym w działaniu człowiekiem. Zawsze przyjmuję je z korzyścią dla siebie i dla wybitnie uzdolnionych, moralnych oraz etycznych ludzi, z którymi teraz współpracuję w tej branży.

Moim celem od zawsze była praca w gronie wyjątkowych osób, z którymi będziemy tworzyć rzeczy niemożliwe dla innych. To się spełniło, spełnia i będzie spełniać, ponieważ ogrom wdzięczności za to z kim mogę to tworzyć napędza mój wewnętrzny motor. Zmiana komfortu życia, sposobu myślenia na pozytywny, wyciąganie z ludzi ich wewnętrznej siły, o której  bardzo często zapominają, to potężna motywacja.

Wszelkie klasyczne formy pracy, przez które przeszłam, pomogły mi dotrzeć do najważniejszych wniosków – myśl samodzielnie, rób to co jest bliskie sercu, kieruj się intuicją, analizuj, zmieniaj, ulepszaj, wdrażaj do skutku, bądź pokorna, otwarta, systematyczna, dobra i działaj etycznie. Te przekonania pozwalają mi dokonywać najlepszych wyborów w życiu i spotkać na drodze wspaniałe osoby, dla których mogę zrobić bardzo dużo.

Maciej Maciejewski: Czym przyciągnęła panią branża sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego? Czym zafascynowała panią firma Perfect Coll?

Sylwia Roszak: Kiedy byłam nastolatką znalazłam u rodziców na półce książkę, której intencją było przekazanie myśli „Pracuj mądrze, a NIE ciężko”. Od zawsze szukałam takiego rozwiązania! Kilka lat temu poznałam firmę Perfect Coll, która daje mi możliwość działania na takim poziomie, jakiego zawsze oczekiwałam. Swoboda wykonywania pracy w dowolnym miejscu na świecie, brak kosztów, uczciwość produktowa oraz finansowa, mikroskopijne koszty, wybitne poczucie swobody w działaniu, fantastyczne relacje z twórcami spółki, a przede wszystkim ogromny spokój związany z poczuciem bezpieczeństwa i gotowością pomocy od firmy – to niesamowicie ogromny magnes.

Maciej Maciejewski: Jakie stosuje pani metody do nawiązywania nowych kontaktów?

Sylwia Roszak: Moja metoda nawiązywania współpracy to dzielenie się moim pomysłem na życie z każdym, kto potrzebuje i chce coś zmienić w swoim życiu. Świadomie użyłam słowa „współpraca”, ponieważ tworzę to z innymi ludźmi. Myślimy tak samo, czujemy tak samo i działamy tak samo.

Nie każdy chce od razu podjąć współpracę, ponieważ ludzie boją się zmian, boją się, że za rogiem może czyhać na nich coś, czemu nie podołają, coś lub ktoś ich skrzywdzi. Często człowiek tkwi wiele lat w czymś, co na początku mu przeszkadzało, a później się do tego przyzwyczaja nie widząc lub nie chcąc widzieć, że może być inaczej. Całkowicie rozumiemy taką postawę, dlatego też podchodzimy do nich z pełna otwartością, wyrozumiałością, nastawieniem na jego potrzeby i to jest najskuteczniejsza metoda. Czyli zapomnienie o sobie, a myślenie o innych.

Branża MLM jest o tyle wybitna w swojej konstrukcji, że może spełnić oczekiwania każdego. Oczekiwania pod kątem formy pracy, natomiast trzeba trafić na dobrych, profesjonalnych, uczciwych ludzi oraz prężnie działającą i mądrze prowadzoną firmę. Wystarczy tylko chcieć i zrobić pierwszy krok.

Maciej Maciejewski: Jakie pani zdaniem atrybuty network marketingu są najcenniejsze i godne polecania?

Sylwia Roszak: Posłużę się metaforą. Przebicie balonika z powietrzem, w którego środku znajduje się niepewność, strach, pęd, stres… to wszystko znika w takiej formie pracy i to jest w moim odczuciu największym atrybutem network marketingu.

Maciej Maciejewski: Jakie ma pani plany na przyszłość?

Sylwia Roszak: Rosnąć w siłę z ludźmi, z którymi współpracuję, a także z firmą Perfect Coll, która stwarza mi do tego wspaniałe warunki. Za co jestem jej twórcą oczywiście bardzo wdzięczna i ogromnie dziękuję.

Maciej Maciejewski: Dziękuję za rozmowę.

Mogą Cię również zainteresować