Międzynarodowa konferencja Business Analyst Forum

przez Tomasz Zawada
447 odsłony

12.07.2008:Międzynarodowa konferencja Business Analyst Forum Zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji "Business Analyst Forum Capturing Business Leeds",która odbędzie się 7-8 października br. we Wrocławiu.

Udział w prestiżowej konferencji "Business Analyst Forum Capturing Business Needs",której patronem medialnym jest biznesowe pismo branżowe NETWORK magazyn to niepowtarzalna okazja, aby uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania. Główna myśl tegorocznej edycji konferencji dotyczyć będzie problematyki pozyskiwania oraz opisywania oczekiwań wobec systemów informatycznych. Przedstawione zostaną koncepcje metodyczne oraz rozwiązania praktyczne w obszarze analizy biznesowej i systemowej.

Światowej sławy eksperci – Suzanne Robertson oraz Stephen Withall, podczas swoich wystąpień przedstawią autorskie koncepcje specyfikowania i zarządzania wymaganiami, które z pewnością staną się inspiracją do wdrażania nowatorskich rozwiązań w państwa organizacjach.

Do uczestnictwa w przedsięwzięciu zachęcamy:

  • członków zarządów odpowiedzialnych za rozwój, innowację oraz organizację;
  • przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnych za funkcjonowanie informatyki w organizacjach;
  • analityków systemowych i biznesowych;
  • specjalistów w dziedzinie IT;
  • konsultantów;
  • reprezentantów środowiska akademickiego;
  • osoby odpowiedzialne za realizację projektów w administracji państwowej i samorządowej.

Zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami o rekomendowanej konferencji, które znajdziecie państwo na stronie www.analystforum.com.pl

Kontakt do organizatora konferencji:
AION Sp. z o.o.
ul. Ruska 51b
50-079 Wrocław
tel. 071 798 26 50
www.aion.com.pl

Mogą Cię również zainteresować