Business Process Management Forum

przez Katarzyna Wagner
641 odsłony

19.02.2009:Business Process Management Forum Zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji międzynarodowej konferencji „Business Process Management Forum – Strategy Processed”,nadktórą objęliśmy patronat. Forum odbędzie się 14 maja 2009 w Warszawie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji międzynarodowej konferencji „Business Process Management Forum Strategy Processed”,nadktórą objęliśmy patronat. Forum odbędzie się 14 maja 2009 w Warszawie. Konferencję organizuje wrocławska firma AION, specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości usług z zakresu modelowania procesów biznesowych oraz inżynierii oprogramowania. Głównym celem zaplanowanych prelekcji jest przekazanie wiedzy oraz praktycznych rad z zakresu definiowania oraz wdrażania strategii przez organizacje.

Niezawodne dotychczas recepty na sukces oraz intuicyjne rozwiązywanie problemów w sytuacji kryzysu już nie wystarcza. Brak pomysłu na zarządzanie organizacją w trudnych czasach często prowadzi do podejmowania szybkich i nieprzemyślanych decyzji, które wywołują chaos i niepewność. Efektem może być osłabienie pozycji rynkowej przedsiębiorstwa. Tych błędów można uniknąć. Jak? Rozpoznając czynniki  wpływające na daną organizację i wdrażając nową, przemyślaną strategię uwzględniającą zachodzące zmiany.

Dorota Dałkowska, wieloletni praktyk w definiowaniu i wdrażaniu strategii w organizacjach różnej wielkości oraz Martyn Ould, światowej sławy ekspert w zakresie modelowania procesów biznesowych, przedstawią możliwości sprawnego definiowania strategii oraz powiązania strategii organizacji z jej modelem procesowym.  Zastosowanie takiego podejścia umożliwia bardziej świadome zarządzanie na poziomie „makro” złożonymi organizmami gospodarczymi. Przekazana podczas konferencji wiedza z pewnością stanie się inspiracją do wdrażania sprawdzonych rozwiązań w Państwa organizacjach. Do uczestnictwa w konferencji zachęcamy:

  • członków zarządów odpowiedzialnych za rozwój, innowację oraz organizację,
  • menedżerów biorących czynny udział w ustalaniu kształtu procesów,
  • menedżerów odpowiedzialnych za definiowanie strategii działania organizacji,
  • menedżerów  informatyki,
  • pracowników działów organizacji i zarządzania,
  • osoby odpowiedzialne za wdrażanie systemów do zarządzania procesami biznesowymi,
  • analityków biznesowych.

Zachęcamy do zapoznania się z bliższymi informacjami o konferencji,
które znajdziecie Państwo na stronie www.process.com.pl
Więcej informacji również pod adresem: www.aion.com.pl

(Katarzyna Wagner)

Mogą Cię również zainteresować