Business Process Management Forum – Business Rules Applied

przez (redakcja NETWORK magazynu)
726 odsłony

28.03.2008:Business Process Management Forum – Business Rules Applied Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji międzynarodowej konferencji Business Process Management Forum – Business Rules Applied, którą NETWORK magazyn objął patronatem medialnym..

 

Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 maja 2008 roku we Wrocławiu, a jej tematem przewodnim będzie zarządzanie regułami biznesowymi. Światowej sławy eksperci – Ronald G. Ross oraz dr Silvie Spreeuwenberg przybliżą uczestnikom konferencji sposoby wyrażania oraz weryfikowania reguł biznesowych, a zarazem zaprezentują obszary ich zastosowania i wpływu, zarówno na postać procesów biznesowych jak i na architekturę rozwiązań IT (wykłady będą prowadzone w języku angielskim i jednocześnie tłumaczone na język polski).

O inżynierii reguł biznesowych zaczęło się mówić w latach 90, a obecnie przeżywa ona dynamiczny rozwój, stając się obowiązkową techniką analityczną. Zarządzanie regułami biznesowymi nabiera szczególnego znaczenia w dobie rozwoju automatyzowanych procesów biznesowych, w których weryfikowanie zgodności obsługiwanych spraw z obowiązującymi, a zarazem szybko zmieniającymi się regułami, staje się codziennością.

Konferencję organizuje wrocławska firma AION, specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości usług z zakresu modelowania procesów biznesowych oraz inżynierii oprogramowania.

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy:

  • członków zarządów odpowiedzialnych za rozwój, innowację oraz organizację;
  • przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnych za funkcjonowanie informatyki w organizacjach;
  • analityków systemowych;
  • analityków biznesowych;
  • specjalistów w dziedzinie IT;
  • konsultantów;
  • reprezentantów środowiska akademickiego;
  • osoby odpowiedzialne za realizację projektów w administracji państwowej i samorządowej.

Więcej informacji i rejestracja na stronie konferencji: http://www.process.com.pl/

(redakcja NETWORK magazynu)

Mogą Cię również zainteresować