CZAS I RODZINA. Oto wywiad z Krystyną Kovács Jungné, szmaragdowym prezydentem Klubu Flavon

przez Maciej Maciejewski
1337 odsłony

„Najważniejsze jest to, że w network marketingu nigdy nie muszę być postrzegana jako ktoś inny niż jestem. Dlatego w oparciu o moje własne przekonania, wewnętrzne motywacje oraz o własną opinię i osobowość mogę popierać wyłącznie te zasady, produkty i strategie biznesowe, z którymi się zgadzam, w które wierzę i które są tożsame z moimi wartościami”.

Krystyna Kovács Jungné

Gréta Kóródi: Która z wartości oferowanych przez marketing sieciowy jest dla Ciebie najważniejsza?

Krystyna Kovács Jungné: Czas! Samodzielnie dzielę sobie czas pracy, co oznacza, że pracuję wtedy, tak i kiedy, jak mi to odpowiada, co daje mi możliwość stworzenia dla siebie wysokiej jakości czasu wolnego. To nie inni dzielą moje życie, ale wyłącznie ja decyduję o tym, ile czasu chcę poświęcić rodzinie, sportowi, hobby i oczywiście mojemu biznesowi. Ponieważ czas jest jedynym ograniczonym zasobem w naszym życiu, więc pełna wolność oferowana przez system MLM jest dla mnie najbardziej fundamentalną wartością.

Gréta Kóródi: Co oznacza, że jesteś menadżerem w biznesie marketingu sieciowego?

Krystyna Kovács Jungné: Mogę być influencerem z wyjątkowym wynagrodzeniem, działającym wyłącznie na tożsamych zasadach, na dodatek z korzyścią dla innych co oznacza namacalne, realne tworzenie wartości dla wielu rodzin. W biznesie MLM liderzy nie są wyznaczani, za to liderem może być każdy, kto chce i potrafi zrobić to, co jest potrzebne, aby osiągnąć ten poziom. Zgodnie z definicją branżową: „Lider patrząc do tyłu widzi, że inni podążają za nim.” Na podążających za nami natomiast możemy wpływać pomagając im osiągnąć ich cele. Zarówno jako influencerzy, jak i trenerzy. Dla mnie najważniejsze jest to, że w network marketingu nigdy nie muszę być postrzegana jako ktoś inny niż jestem, dlatego w oparciu o moje własne przekonania, wewnętrzne motywacje oraz o własną opinię i osobowość mogę popierać wyłącznie te zasady, produkty i strategie biznesowe, z którymi się zgadzam, w które wierzę i które są tożsame z moimi wartościami.

Gréta Kóródi: Wiele osób ma wątpliwości co do realności stałych i ruchomych dochodów, jakie można uzyskać w marketingu sieciowym, a Ty właśnie wspomniałaś o wyjątkowym wynagrodzeniu. Jaka jest więc tutaj prawda, jeżeli chodzi o pieniądze?

Krystyna Kovács Jungné: Nasza firma oferuje stabilny, możliwy do zaplanowania i przewidywalny program kariery oraz plan ścieżki życiowej dla tych, którzy cenią sobie swobodę w zagospodarowaniu czasu, a razem z nią obfitość i jakościowe życie, jakie przynosi niezależność finansowa. Do osiągnięcia najwyższego poziomu piramidy Maslowa, czyli samorealizacji, u nas potrzebne są tylko świadome decyzje, właściwe nastawienie i uczciwa praca. Plan marketingowy Flavonu oferuje niewiarygodnie hojny dochód pasywny, pojawiający się jako stała pensja, której rząd wielkości i ciągły wzrost zależy wyłącznie ode mnie (nie od innych, nie od szefów, nie od obcych) podczas, gdy również wyłącznie od moich intencji zależy, jak wysoki dochód aktywny chcę uzyskać ponad to – oprócz luksusowych wakacji i innych programów motywacyjnych oferowanych przez firmę. Tak więc wolność wspomniana na początku naszej rozmowy, która jest dla mnie wartością niezbywalną i miarodajną motywacją, we Flavonie objawia się również w trzech podstawowych obszarach naszego życia: swobodą w zagospodarowaniu czasu, swobodnym planowaniem dochodów i swobodnym wyborem współpracowników, albowiem mogę pracować z kim chcę, spędzać czas online i offline z tymi, z którymi czuję się dobrze.

Gréta Kóródi: Przed rozpoczęciem biznesu Flavon miałaś już doświadczenie sieciowe, gdzie również odniosłaś znaczące, międzynarodowe sukcesy i z finansowego punktu widzenia w bardzo młodym wieku mogłaś przejść na „emeryturę”. Dlaczego więc dołączyłaś do Flavonu?

Krystyna Kovács Jungné: Przede wszystkim osoby właścicieli – Johanny Sziklás, László Gaála i mł. László Gaála – oznaczały dla mnie gwarancję niezawodności i niespotykanych w MLM wrażeń społecznościowych, czyli bezpośredniej, rodzinnej atmosfery i przyjaznego stylu wspierania się nawzajem. Ponadto unikalny plan marketingowy Flavonu jest wyjątkową innowacją w branży, dzięki której moi przyjaciele, którzy do tej pory przy dużej pracowitości przynosili do domów tylko niewielkie wynagrodzenie z firm MLM o systemie tradycyjnym i o różnych systemach binarnych, w których wcześniej pracowali, w końcu tutaj, we Flavonie otrzymali prawdziwe narzędzie do osiągnięcia swoich celów. Dla mnie bardzo ważne jest to, że możemy zapewnić rodzinom prawdziwą wartość, ponieważ nasze ekskluzywne produkty, które zdobyły wiele prestiżowych, międzynarodowych nagród, w połączeniu ze swobodą w zagospodarowaniu czasu, niezależnością finansową i wrażeniami społecznościowymi, zapewniają styl życia, który jest prawdziwą, doświadczalną na co dzień wartością dla każdego.

Gréta Kóródi: Dziękuję za rozmowę.

Mogą Cię również zainteresować