Człowiek w centrum firmy. Jak wyglądał listopadowy Today for Tomorrow spółki DuoLife?

przez Maciej Maciejewski
2665 odsłony

Społeczność ludzka zorganizowała się nie po to, aby walczyć ze sobą nawzajem, ale by zjednoczyć się w celu osiągnięcia zamierzonych celów. Wszyscy liderzy DuoLife z całego świata mieli możliwość zintegrowania się w pozytywnej energii na dwudniowym, listopadowym evencie Today for Tomorrow 2021.

A wszystkiemu towarzyszyło mnóstwo nowych awansów, wspaniałe nagrody, super motywujące wykłady, tort i… super bohaterowie. Był to przełomowy czas dla wielu ludzi, którzy na tym promującym biznes MLM spotkaniu sprecyzowali swoje działania i cele na przyszłe lata.

DuoLife nie jest najlepszą firmą na świecie, jest najlepszą firmą dla świata. (zarząd)

Firma DuoLife w swoich materiałach zwraca szczególną uwagę na człowieka w sposób holistyczny. Z tego również powodu nie obyło się bez wielkiej integracji na największej arenie w Gliwicach. Pozytywna energia, która unosiła się w powietrzu, była zdecydowanie większa niż rzeczywiste rozmiary tego stadionu.

W listopadzie br. reprezentująca system network marketing firma DuoLife obchodzi swoje ósme urodziny i z tej okazji podczas tej konferencji prezesi  wprowadzili nastrój super bohaterów, supermenów i batmanów. Już od początków istnienia firmy jej założyciele byli nastawieni na wielki sukces, czego dokonali w bohaterski sposób z motywacją supermana. To co się wydarzyło jest magiczne, ale jednak prawdziwe.

To nie jest kolejny królik wyciągnięty z magicznego kapelusza, ale zwycięstwo i sukces, który należy solidnie zapieczętować. (pytania)

Sesja wykładowa o niesamowitym przekazie składała się z prelekcji z udziałem osób niezwykłych. Przekazy były ściśle związane z doświadczeniami i sukcesami, co nie nadawało pustości przekazu. Takie osoby, jak Beata Kapcewicz, Joanna Gdaniec, Łukasz Kołodziej, Tomasz Zabawa i Jerzy Krzewicki, były w stanie dotrzeć do drugiego człowieka na poziomie emocjonalnym. Nie obyło się bez krzyków, oklasków i twarzy pełnych uśmiechów. Prelegenci stanowili idealny przykład liderstwa dla uczestników eventu. Lider to osoba, która nie tylko pociągnie za sobą tłumy, ale odpowie za kierowanie zespołem i całą organizacją. Impreza została poprowadzona przez dwóch niezwykle charyzmatycznych mężczyzn – Dariusza Metlickiego i Karola Szczerkowskiego.

Wieczorem w ramach uwolnienia emocji radości, tradycyjnie odbyła się impreza, która została przeprowadzona w bohaterskim stylu. Dosłownie. Każdy uczestnik był przebrany za superbohatera. Wystarczyły maski i zmiana koszulki, a bardziej kreatywni specjalnie kupili stroje super bohaterów. Jest to niezwykłe, ale zarazem nietypowe ćwiczenie ludzkiej mentalności. Ubierając się za supermana masz myśl o tym, że jesteś silny, jesteś liderem i jesteś zwycięzcą.

Drugi dzień również został zapełniony wykładami, ale nie tylko o rozwoju osobistym, a bardziej skupiając się na zdrowiu człowieka. Zostały przedstawione nowe produkty firmy DuoLife z kremem kolagenowym na noc. Badania jasno ukazują niesamowite działanie kosmetyku, co przekłada się na dominowanie, nie konkurowanie.

Jakbym miał podsumować merytoryczną część prelekcji za pomocą dwóch słów, powiedziałbym: marzenia i zdrowie. Nie było przemówienia, które nie niosło wydźwięku ze słowem „marzenie”. Celem było ponowne, potężniejsze rozpalenie ognia w sercach liderów, co zwie się motywacją.

Każdy z nas wie, że trzeba realizować swoje marzenia, ale czy każdy rzeczywiście je realizuje? Tak samo jest ze zdrowiem – każdy wie, że trzeba uprawiać sport i jeść zdrową, nieprzetworzoną, organiczną żywność. Każdy z nas wie, że należy spełniać swoje marzenia, ale ile osób na dziesięć rzeczywiście je spełnia? Dlatego konieczna jest nam odpowiednia dawka przypominająca, która uaktywni wcześniej już zapisaną informację w mózgu. Najważniejsze: marzeń się nie spełnia, marzenia się realizuje!

Wszystkiego najlepszego z okazji ósmych urodzin firmy DuoLife!

Komentarz Łukasza Godynia: „Za nami kolejny wspaniały event połączony z 8 urodzinami DuoLife, za który w imieniu swoim oraz pozostałych współzałożycieli spółki, pragnę wszystkim uczestnikom z całego serca podziękować. II edycja TFT była pod każdym względem wspaniała i wyjątkowa, co jest Waszą zasługą. Wasza energia, nieprawdopodobna siła i zachwycające supermoce przełożyły się na cudowną, wręcz niepowtarzalną atmosferę. Kiedy myślę o tym, co wspólnie przeżyliśmy, cały czas czuję ciarki na plecach. Takie to były gigantyczne emocje! Nie mam wątpliwości, że tworzycie najlepszą społeczność na świecie. Ambitną, odpowiedzialną, kreatywną, pozytywnie szaloną i umiejącą się świetnie bawić, o czym mogliśmy się przekonać w trakcie imprezy urodzinowej. Wierzę, że wszystko, co działo się w Arenie Gliwice, już niedługo powtórzymy i będziemy świętować oraz celebrować Wasze sukcesy w jeszcze lepszym stylu! Dzięki za wszystko i do zobaczenia niebawem!”

Autor tekstu jest uczniem liceum ogólnokształcącego w Sosnowcu. Radny Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca, wolontariusz fundacji Help Furaha, członek zarządu i współorganizator wydarzeń w organizacji charytatywnej Ad Vocem. Od kilku lat stawia na szerokorozumiany samorozwój. Jego sposobem na życie jest niesienie pomocy innym ludziom.

Mogą Cię również zainteresować