Czy młody biznes ma łatwiej? Projekt MLM, który zanotował 700% wzrostu w 2022 roku

przez Maciej Maciejewski
1947 odsłony

Bravenly Global to osesek w branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM). Firma właśnie ogłosiła wyniki sprzedaży za 2022 rok, ujawniając niesamowity, wykładniczy wzrost. Założona w 2021 roku spółka osiągnęła sprzedaż 1 miliona USD w pierwszym pełnym roku działalności. W 2022 roku sprzedaż ta wzrosła do 8 milionów dolarów, co oznacza wzrost o 700% rok do roku.

Firma posiada obecnie w swojej ofercie 15 produktów związanych ze zdrowym stylem życia. Swój pierwszy wyjazd motywacyjny zorganizuje dopiero w tym roku. Biorąc pod uwagę wszystkie niekorzystne dla światowej gospodarki i biznesu trendy – pandemia, lockdown, recesja, kryzys… takie wzrosty udowadniają, że system sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy stwarza świetne możliwości rozwojowe. Trzeba tylko wykazać się odrobiną kompetencji i profesjonalizmu.

Dowodem na te słowa niech będzie tutaj przykład porównania choćby dwóch bardzo podobnych skąd inąd do siebie podmiotów MLM wywodzących się z Polski – S’OUVRE i DUOLIFE. Pierwsza zalicza niespotykane na co dzień w tym sektorze spadki, a druga wspina się do góry po szczeblach rankingów niczym Nirmal Purja na kolejny ośmiotysięcznik („Najnowsze fakty o polskim biznesie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Sprawdź kto się rozwija, a kto się zwija”). Jak to mówią najstarsi Indianie – wszystko w rękach decydentów. W rękach i głowach. Amen.

– Bravenly Global kieruje się przewodnią zasadą, która mówi, że kiedy odważnie występujemy w wierze… kiedy „odczuwamy strach i robimy to mimo wszystko” – istnieje taka niepisana zasada, że zostaniemy przez to wzmocnieni i nagrodzeni – powiedział Aspen Emry, dyrektor generalny spółki. – Kiedy każdy z nas podejmuje świadomą decyzję, aby stworzyć życie, na które zasługuje i jest godne, czasami musimy spojrzeć strachowi w twarz i zrobić krok w jego kierunku, ponieważ tylko wtedy możemy doświadczyć największego wzrostu, który jest kluczem do radości. Sukces jest tylko i wyłącznie w naszych rękach – skomentował.

Ponoć każdy człowiek jest kowalem własnego losu, zatem wszystko by się zgadzało. Jak działasz, tak masz. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Podobno. Nie wiem. Ale jedno jest pewne na 100%. Tej firmie będziemy się teraz przyglądali. I to bacznie.

Mogą Cię również zainteresować