Czy są tu fani wrestlingu?

przez Marek Wyrzychowski, źródło: sevenload
488 odsłony

World Wrestling Entertainment® (WWE) i sevenload ogłosiły dziś otwarcie oficjalnej, polskojęzycznej strony internetowej WWE. Nowy portal ma prezentować cały filmowy i graficzny kontent WWE w języku polskim.

Ponadto technologia filmowa oraz narzędzia dla mediów społecznościowych dostarczone od firmy sevenload (włączając w to komentarze, forum dla fanów i serwisy typu mikro-blogi) – zdaniem twórców portalu zapewnią ekscytującą atmosferę dla użytkowników i fanów wrestlingu. Ze stroną można się zapoznać w tym miejscu: pl.wwe.com


Dominic Hayes, wiceprezes i dyrektor zarządzający ds. międzynarodowych WWE zapytany o koncepcję projektu powiedział: – WWE ma przyjemność ogłosić pełne uruchomienie naszej nowej strony w partnerstwie z sevenload. Po raz pierwszy możemy dać tak dużej publiczności WWE w Polsce fantastyczne doświadczenia online w ich własnym języku.

Natomiast Andreas Heyden, dyrektor zarządzający sevenload, dodał: – Po udanej premierze niemieckiej, francuskiej i tureckiej społeczności WWE, sevenload jest dumny z ponownej współpracy z WWE w celu zapewnienia polskim fanom nowej i zajmującej medialnej platformy społecznościowej z tak dynamizującym kontentem filmowym.

Jak wiemy, wrestling cieszy się ogromną popularnością w USA. Jednak Amerykanie znani są z tego, że nie zawsze śmieją się z podobnych skeczy, jak my w Europie. Preferują inną muzykę, kino, sporty… Tam wszystko jest takie wielkie, amerykańskie, a na wszystkim powiewa narodowa flaga w patriotycznym geście. W Europie mężczyźni walczą poważnie uprawiając sztuki walki, boks, king-boxing czy K2. Natomiast wszyscy wiemy, jaki jest wrestling. Czy ta dyscyplina ma więcej wspólnego ze sportem czy bardziej z reżyserowanym spektaklem cyrkowym? Czy są tutaj jacyś fani wrestlingu?

Mogą Cię również zainteresować