Deanna Latson z firmy ARIIX została Kobietą Roku. W dwóch prestiżowych konkursach!

przez Maciej Maciejewski

ARIIX to network marketingowy projekt, który w ilości zebranych prestiżowych nagród biznesowych nie ma sobie chyba równych. Tylko ostatnio firma zgarnęła 11 statuetek w konkursie One Planet Best in Business Awards, cztery w konkursie Hermes Creative Awards i siedem w ogólnoświatowym konkursie CEO World Awards 2020. No i teraz kolejne…

Deana Latson

Deanna Latson, dyrektor ds. produktów w network marketingowej firmie ARIIX, została wybrana Kobietą Roku w prestiżowych konkursach Women in Business 2020 oraz Professions World Awards. Projekt ten jest wyrazem uznania dla kobiet stojących za najbardziej wybitnymi osiągnięciami i inicjatywami roku oraz dla kobiet i zespołów, które wyznaczają branżowe standardy doskonałości. Deanna Latson z działającej w systemie MLM firmy ARIIX jest liderem wspierającym kobiety na całym świecie i została uhonorowana tytułem Kobiety Roku w sumie już przez cztery organizacje przyznające nagrody w 2020 roku.

– Czuję się zaszczycona, że ​​znalazłam się w grupie pań, które torują drogę do dalszego rozwoju przywództwa kobiet i innowacji w biznesie – powiedziała Deana Latson. – W tej branży często używamy sformułowania „dlaczego” jako o czynniku, który kieruje nas na sukces i prestiż. Moje „dlaczego” jest proste – to Wy wszyscy! Nigdy nie przestanę pracować nad tym, aby dotrzymywać zobowiązań wobec wszystkich współpracowników, z którymi razem jesteśmy dumni. Zatem dzielę się tą nagrodą z Wami wszystkimi – dodała.

Program Women World Awards przyznał również firmie ARIIX złotą nagrodę dla produktu Puritii Home Detox w kategorii „Najlepszy produkt do zwalczania i ograniczania skutków COVID-19”.

Mogą Cię również zainteresować