Dystrybutorzy z firmy Arbonne pomagają bezdomnej młodzieży

przez Maciej Maciejewski

Za pośrednictwem swojej fundacji network marketingowa firma Arbonne International organizuje systematyczną pomoc różnym organizacjom młodzieżowym w Ameryce, Australii i Europie. W ten sposób spółka wspiera finansowo bezdomną młodzież.

Najpierw organizacja Flourish Arbonne Foundation zebrała 196 500 USD w darowiznach od społeczności budującej biznes MLM w firmie Arbonne. Następnie spółka postanowiła dorzucić do tego zacną sumę z własnych zasobów i w ten sposób uzbierała się ciekawa kwota 393 000 USD. Zebrane fundusze pomogą zapewnić schronienie, wyżywienie, opiekę i osobiste zapasy dla bezdomnej młodzieży praktycznie z całego świata.

Oprócz darowizny pieniężnej firma Arbonne przekazała potrzebującym również 40 000 paczek, które składają się z produktów do higieny osobistej i odżywek. Pakiety skomponowano z produktów do mycia rąk, balsamów, batonów proteinowych, a w Stanach Zjednoczonych dodano nowo wyprodukowany środek do dezynfekcji rąk wytwarzany specjalnie w tym celu. Takie specjalne paczki firma przygotowała nawet w Nowej Zelandii i Polsce (Fundacja Aniołów stróżów z Katowic).

Fundacja Flourish Arbonne angażuje się w budowanie świadomości przyszłych pokoleń, a chce to osiągać za pomocą wspierania dobrostanu psychicznego wśród młodzieży w krajach, gdzie działa. – Nasza społeczność dostrzega potrzebę zwrotu w kierunku młodzieży i zjednoczyła się, aby pomóc bezdomnym, młodym ludziom na całym świecie – powiedziała Fabienne Smoliński, starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. zrównoważonego rozwoju i wpływu społecznego w Arbonne. – Wiemy, że wśród młodzieży codziennie rozwija się wiele niezaspokojonych potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie niezbędnego wsparcia jak największej liczbie młodych ludzi – dodała Smoliński.

Mogą Cię również zainteresować