Europejski Szczyt Biznesu 2010

459 odsłony

European Business Summit 2010 odbędzie się w dniach 30 czerwca i 1 lipca 2010 w centrum targowym i konferencyjnym „Tour & Taxis” w Brukseli. Zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu.


Spotkanie organizowane przez BUSINESSEUROPE oraz Federację Belgijskich Przedsiębiorców FEB jest doskonałą okazją umożliwiającą spotkanie z decydentami unijnymi oraz udział w debacie na temat budowania bardziej konkurencyjnej i zrównoważonej Unii Europejskiej.

Szczyt EBS zaplanowano na przełom czerwca i lipca br., czyli w czasie zakończenia hiszpańskiej prezydencji UE i przekazania jej Belgii. EBS 2010 będzie również pierwszym tego typu wydarzeniem po wyborze nowego składu Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej oraz po wejściu w życie Traktatu Lizbońskiego.

Tematyka tego dwudniowego spotkania skoncentrowana będzie na sposobach przywracania Europy na ścieżkę rozwoju w okresie po najgłębszym kryzysie gospodarczym ostatnich 80 lat.

Członkom Lewiatana przysługuje 30% zniżki opłaty rejestracyjnej. W przypadku zainteresowania prosimy o pilny kontakt mailowy na adres [email protected]

Więcej informacji o EBS znajduje się na stronie www.ebsummit.eu.

Mogą Cię również zainteresować