Firma Arbonne zdobyła nagrodę Bravo Global Good Award 2023

przez Maciej Maciejewski

Poruszająca się w systemie MLM firma Arbonne zdobyła nagrodę Bravo Global Good Award 2023. To zacne trofeum przyznawane jest podmiotom gospodarczym, które przyjmują proaktywne podejście do kwestii środowiskowych, filantropijnych i szeroko rozumianej odpowiedzialności społecznej.

Firma Arbonne stała się znana w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego ze swojego pełnego pasji zaangażowania we wzmacnianie pozycji, przejrzystość i zrównoważony rozwój.

Andrea Chase wierzy w tworzenie lepszego świata poprzez biznes i wciela to przekonanie w życie, jako wiceprezes Arbonne ds. odpowiedzialności korporacyjnej i wpływu społecznego. Jej misją jest hasło „dajemy ludziom możliwość rozwoju dzięki zrównoważonemu, zdrowemu trybowi życia”, które każdego dnia wyznacza kierunek, w jakim podąża. „Jesteśmy firmą zorientowaną na misję i cel” – twierdzi Andrea Chase.

W 2022 roku Arbonne uzyskała ponowną certyfikację dla statusu B Corporation, który to tytuł posiada od roku 2019 roku. „Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że posiadamy ten ważny certyfikat. Jesteśmy również dumni z tego, że w tym systemie specjaliści oceniają nas najwyżej spośród firm DS/MLM” – chwali się wiceprezes.

„Wysiłków, które podejmujemy, nie brakuje” – dodaje Stefani Green, szefowa ds. komunikacji w Arbonne. „Nasze oddanie planecie i celom ekologicznym tworzy dynamiczną kulturę firmy. Wszyscy jesteśmy skupieni wokół tego samego stylu życia i wartości – wyznaje.

Arbonne nie poprzestaje na wzmacnianiu pozycji swoich pracowników i konsultantów. Dzięki inicjatywom charytatywnym firma pomaga rozwijać się także osobom potrzebującym. Od 2020 roku fundacja Flourish Arbonne przyznała równowartość ponad 2 344 914 USD swoim partnerom charytatywnym na całym świecie, pozytywnie wpływając na ponad 736 000 młodych ludzi.

„Dawno temu zdecydowałem, że chcę spędzić czas pracując dla firmy ściśle zgodnej z moimi wartościami” – komentuje Chase. „W Arbonne, każdego dnia cieszę się tą synergią. Pracujemy, aby być nie tylko najlepszą firmą MLM na świecie, ale także najlepszą firmą na świecie”.

Mogą Cię również zainteresować