Firma dōTERRA przekazuje darowizny na walkę z rakiem

przez Maciej Maciejewski

Poruszająca się w systemie MLM firma dōTERRA poinformowała o wzmożonych działaniach charytatywnych na rzecz walki z rakiem. Od września do listopada br. spółka będzie sponsorem dziewięciu ważnych wydarzeń organizowanych przez American Cancer Society (ACS, Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne).

– Walka z rakiem to coś, co pośrednio dotyka każdego człowieka, a przecież dobrze wiemy, że w walce z chorobą jesteśmy silniejsi, kiedy walczymy w grupie. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy współpracować z firmą, której misją jest wzmacnianie ludzi i podnoszenie na duchu społeczności na całym świecie. Doceniamy każde wsparcie dla tak wielu spraw, z których korzystają nasze inicjatywy ukierunkowane na eliminację raka – powiedział Ross Johnson, starszy menedżer ds. relacji korporacyjnych w ACS.

W ramach wsparcia dla ACS firma dōTERRA przekaże w sumie darowizny pieniężne i rzeczowe o wartości 50 000 USD. – Poprzez zaangażowanie się w partnerstwo z American Cancer Society mamy możliwość wspierać bardzo ważne wydarzenia społecznościowe z lokalnymi, pełnymi pasji wolontariuszami i współpracownikami pracującymi na rzecz wspierania ludzi cierpiących na tę straszną chorobę. Poprzez darowizny pieniężne i rzeczowe mamy nadzieję na to, że pomożemy podnieść i wzmocnić tych, którzy walczą o przetrwanie. Nasz wkład symbolicznie reprezentuje miłość i troskę wielu tysięcy pracowników i niezależnych przedsiębiorców naszej firmy oraz wielu milionów klientów spółki na całym świecie – powiedział Kirk Jowers, prezes dōTERRA w Ameryce Północnej.

Biznes dōTERRA nadal kontynuuje również walkę z rakiem poprzez finansowanie organizacji Huntsman Cancer Institute w celu utworzenia Centrum Kompleksowej Opieki nad Rakiem u Kobiet w Salt Lake City (USA) oraz w ramach ukończenia budowy bardzo ważnego projektu o nazwie  dōTERRA Center for Integrative Oncology w Centrum św. Elżbiety w pobliżu Cincinnati w stanie Ohio.

Komentarz Marzeny Kozakiewicz: – Uwielbiam tę firmę za wszystkie inteligentne akcje. Ale filantropia to nie wszystko… Z naturą jest mi za pan brat od dzieciństwa. Ogród, własne warzywa, owoce i zioła towarzyszą mi nieustanne od najmłodszych lat. Natura i naturalne wspomaganie organizmu to moja codzienność od ponad 20lat, ponieważ jestem uczulona na leki chemiczne. W sytuacjach chorobowych wspomagam się naturalnymi rozwiązaniami i w ten sposób ponad 2lata temu na mojej drodze pojawiły się olejki dōTERRA. Przebadane, ze sprawdzonego źródła i bezpieczne. Pomogły mi w ciężkim dla mnie momencie i już z nami zostały. Teraz wspierają całą nasza rodzinę i stanowią podstawę domowej apteczki. Cenię ten biznes MLM za produkty, które są najwyższej jakości oraz za wsparcie, jakiego udziela małym, lokalnym rolnikom. Przygoda, którą rozpoczęłam z dōTERRA jest pełna niesamowitego zapachu, a przede wszystkim mocy, która realnie zmienia życie producentów i zdrowie konsumentów. Chciałabym, aby każdy żył w zdrowiu, w zgodzie ze sobą i naturą, żeby każdy miał nieodpartą chęć poznawania siebie, pokonywania własnych ograniczeń i wychodzenia poza strefę komfortu. Dzięki tej firmie mogę dzielić się cudownymi darami natury z innymi osobami. I chociaż w niewielkim stopniu pomagam zmieniać ich życie, daje mi to niesamowitą radość i spełnienie. Poza tym, ponieważ cieszę się wspaniałym samopoczuciem i zdrowiem, ten biznes uczy mnie pokonywania własnych słabości i nieśmiałości. A co najważniejsze, firma postawiła na mojej drodze wielu cudownych ludzi, którzy mnie wspierają i motywują. Tak więc od ponad dwóch lat jestem zakochana. Nie tylko już w mężu, ale również w naszych produktach.

Mogą Cię również zainteresować