Firma Herbalife zgarnęła prestiżową nagrodę Herbal Industry Leadership Award 2020

przez Maciej Maciejewski

Działający w systemie MLM koncern Herbalife Nutrition został wyróżniony przez American Herbal Products Association (AHPA) i otrzymał nagrodę Herbal Industry Leadership Award 2020. To była 16 edycja konkursu organizowanego co roku przez stowarzyszenie AHPA.

źródło: Pixabay

Wyróżnienie to zostało przyznane spółce Herbalife w uznaniu za intensywną i efektywną działalność na rzecz rozwoju przemysłu zielarskiego poprzez promowanie profesjonalnych rozwiązań naukowych i ustanawianie standardów, które przyczyniają się do zdrowia publicznego oraz bezpieczeństwa konsumentów.

– To prawdziwy zaszczyt odebrać tę nagrodę i być docenionym za złote standardy, które ustanowiliśmy w branży zielarskiej – powiedział Gary Swanson, starszy wiceprezes ds. kontroli jakości w Herbalife Nutrition. – Od 40 lat zioła są kluczowymi składnikami naszych produktów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne jest uwzględnienie nauki i technologii w opracowywaniu najlepszych wyrobów odżywczych na rynku, przy jednoczesnym zapewnieniu naszym konsumentom zaufania – dodał Swanson.

Bezapelacyjnie sukces spółki Herbalife Nutrition wyrósł na bazie ziół oraz promowania zdrowego stylu życia. Ostatnio firma znacznie zwiększyła swoją działalność naukową, inwestując 30 milionów dolarów w profesjonalne laboratoria i ośrodki badawcze na całym świecie, wspierając ponad 200 pracowników od kontroli jakości oraz 150 naukowców, a także prowadząc osiem laboratoriów kontroli jakości z pełną akredytacją ISO 17025.

American Herbal Products Association (AHPA) to stowarzyszenie branżowe dla przemysłu produktów ziołowych, założone w 1982 roku z siedzibą w Silver Spring w stanie Maryland. Członkami AHPA są firmy krajowe i zagraniczne, prowadzące działalność jako hodowcy, przetwórcy, producenci i sprzedawcy ziół oraz produktów ziołowych. Do AHPA należą również firmy świadczące usługi eksperckie w handlu zielarskim, w tym laboratoria analityczne, ubezpieczyciele, stowarzyszenia non-profit, instytucje szkolnictwa wyższego, kancelarie prawne i inne.

Misją AHPA jest promowanie odpowiedzialnego handlu produktami ziołowymi tak, aby zapewnić konsumentom nieprzerwany, świadomy dostęp do szerokiej gamy produktów ziołowych. Stowarzyszenie zapewnia szereg zasobów i usług, w tym: dobre praktyki rolnicze dotyczące zbioru i dobre praktyki produkcyjne (GACP-GMP) dla materiałów botanicznych; zalecenia dla organów regulacyjnych w zakresie dystrybucji, uprawy, analizy oraz produkcji, pakowania i etykietowania konopi; kompendium botanicznych odniesień tożsamości; podręcznik bezpieczeństwa botanicznego. Każdego roku AHPA organizuje w Las Vegas wielki Kongres Botaniczny w połączeniu z targami Supply Side West.

A oto uzasadnienie stowarzyszenia w kwestii nagrody dla firmy Herbalife: „Wiodąca pozycja w branży. Od 1980 roku Herbalife Nutrition inwestuje w najwyższej jakości zamienniki posiłków, herbatę, aloes i suplementy zapewniające optymalne odżywianie, a miliony ludzi na całym świecie wybierają je jako część codziennego pożywienia. Spółka cały czas nakreśla najbardziej rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i jakości w branży. Ich systemy kontroli jakości są stale monitorowane, aby zapewnić zgodność ze wszystkimi przepisami i regulacjami rządowymi na rynkach 90+, na których są dostępne jej produkty. Co więcej firma jest zaangażowana w poprawę życia ludzi na całym świecie poprzez zapewnienie zdrowego żywienia i edukacji żywieniowej potrzebującym dzieciom i społecznościom.”

Mogą Cię również zainteresować