Firma NATUR DAY laureatem konkursu Orły Handlu 2021

przez Maciej Maciejewski

Orły Handlu – Liderzy Branży. Ten program został stworzony po to, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów różnych sektorów gospodarki, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów.

„W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy. To wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę. Dzięki zastosowaniu technologii microdata odnajdujemy ogromną ilość ocen, które bierzemy pod uwagę w naszym programie. Warto nadmienić, że takie technologie są wykorzystywane między innymi przez takich gigantów, jak Google i Facebook” – chwali się organizator konkursu.

W tegorocznej edycji plebiscytu jedną z nagrodzonych firm jest polski biznes MLM o nazwie NATUR DAY. „Każdego dnia rozwijamy się, dbamy o to, aby nasze produkty spełniały Wasze oczekiwania i co więcej –wychodziły im naprzeciw. Nieustannie chłoniemy wiedzę i poszerzamy swój zasięg oraz wdrażamy nowe możliwości technologiczne po to, byście otrzymywali najlepsze, naturalne produkty na rynku. To wszystko i wiele więcej, zostało ostatnio docenione, za co bardzo dziękujemy!

Status Laureata Orłów Handlu 2021 w miejscowości Kalety jest dla nas kolejną motywacją do działania. Oczywiście nie byłoby tego bez Was! To właśnie dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu możemy pochwalić się tym wyróżnieniem. Jeszcze raz najmocniej dziękujemy za to, że współtworzycie Natur Day. Jesteśmy pewni, że czeka nas jeszcze wiele wspólnych, wielkich osiągnięć!” – napisali decydenci spółki do swoich współpracowników w social mediach.

Mogą Cię również zainteresować