Firma NSP otrzymała tytuł najlepszego miejsca pracy

przez Maciej Maciejewski
554 odsłony

Network marketingowa spółka Nature’s Sunshine Products została uznana za najlepsze miejsce pracy przez Comparably, platformę kultury pracy i reputacji marki korporacyjnej. Nagroda ta przyznawana jest firmom, których kultura i działania wspierają dobrze prosperujące środowisko, w którym pracownicy mogą zwiększać produktywność i osiągać dobre wyniki.

Tegoroczni laureaci tych nagród zostali wybrani na podstawie ponad 15 milionów anonimowych ocen pracowników z całego świata. – To, że nasi pracownicy wybrali nas jako najlepsze miejsce do rozwijania swoich karier ma dla nas ogromne znaczenie – powiedziała Tracee Comstock, wiceprezes ds. zasobów ludzkich w Nature’s Sunshine Products.

– Mówiąc najprościej, każdy człowiek przyczynia się do budowania w NSP wspaniałej kultury. Słuchanie opinii naszych pracowników pomogło nam zbudować silniejszą firmę o inspirującej kulturze. Gratulujemy każdemu członkowi naszego zespołu HR i wszystkim naszym pracownikom za pomoc w zdobyciu tej nagrody. To najnowsze wyróżnienie jest jedną z 13 nagród Comparably, które firma otrzymała w ciągu ostatnich trzech lat – dodał Comstock.

Mogą Cię również zainteresować