Firma Perfect Coll nagrodzona Diamentami Beauty 2020

przez Maciej Maciejewski

„Firma Perfect Coll zdobyła dwie nagrody w konkursie Diamenty Beauty 2020! Bardzo miło nam poinformować, że zdobyliśmy dwie nagrody główne w konkursie Diamenty Beauty 2020 w dwóch kategoriach. To kolejny raz, kiedy nasze kosmetyki zostają wyróżnione! Cieszymy się, że informacja o ich skuteczności zatacza coraz szersze kręgi!” – czytamy w informacji prasowej.

źródło: Trusted Cosmetics

Działająca w systemie MLM spółka z Pomorza zgarnęła dwie nagrody w konkursie Diamenty Beauty 2020 za swoje zestawy produktowe „Terapia SOS dla ust, dłoni i stóp” oraz „Linia głęboka odbudowa skóry”. Dlaczego specjaliści i konsumenci tak cenią tę ofertę? Bo dziś życie to nieustanny bieg, stres, mało snu oraz brak czasu na wypoczynek i odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Istnieje mnóstwo czynników, które mogą niekorzystnie wpływać na kondycję naszej skóry. W efekcie staje się ona matowa, zestresowana, poszarzała, zniszczona czy przesuszona. Zdaniem organizatorów konkursu Diamenty Beauty radą na te bolączki są właśnie zestawy od reprezentującej sektor MLM spółki Perfect Coll.

„Mnóstwo zgłoszeń wpłynęło do VII edycji plebiscytu Diamenty Beauty. Wnikliwie przejrzeliśmy każde z nich, przetestowaliśmy mnóstwo nowości kosmetycznych oraz gadżetów i urządzeń. Poznaliśmy opinie o kosmetykach i usługach w branży beauty. Po pracowitym miesiącu, wielogodzinnych debatach, spośród sterty zgłoszeń wyłoniliśmy zwycięzców. Kolejny raz przyznaliśmy dziewięć wyróżnień, a godne polecenia kosmetyki i marki nagradzamy prestiżowymi statuetkami Diamenty Beauty 2020” – czytamy na portalu Trusted Cosmetics.

Nagrodzone zestawy kosmetyczne od Perfect Coll są oparte na symbiozie nauki z naturą. Linia kosmetyków pielęgnacyjnych „Głęboka odbudowa skóry” to cztery produkty: kolagenowy żel do mycia twarzy, kolagenowy tonik do twarzy, kolagen złoty 24-karatowy anti-aging i prebiotyczny krem łagodzący. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z ekspresowych rezultatów pielęgnacyjnych, jakie zapewniły kosmetyki z tej serii. Odpowiedni dobór składników aktywnych w recepturach INCI zapewnia intensywną kurację naprawczą dla skóry zniszczonej, zestresowanej oraz wymagającej rewitalizacji, naprawy i wzmocnienia bariery hydrolipidowej – co jest szalenie istotne dla zachowania pięknej, pełnej blasku i zdrowej skóry. Wszystko to sprawia, że z prawdziwą przyjemnością nagrodziliśmy markę Perfect Coll” – uzasadniają organizatorzy konkursu.

Zestaw „Terapia SOS dla ust, dłoni i stóp” to z kolei seria skutecznych kosmetyków, które zapewniają wielopoziomową pielęgnację skóry w szczególnie wymagających obszarach – skóry ust, dłoni oraz stóp. To preparaty do zadań specjalnych, które doskonale sprawdzą się w codziennej pielęgnacji skóry przez cały rok oraz ekspresowo kondycjonują szorstką, podrażnioną, zniszczoną suchą i popękaną skórę. W skład zestawu wchodzą: kolagen grafitowy +32°C, kolagenowe serum do ust, kolagenowy krem do rąk i kolagenowy krem do stóp.

„Zgodnie z naszą misją kolejny już raz udało nam się znaleźć prawdziwe perełki świata kosmetycznego! Nadesłano do nas ogromną ilość świetnych kosmetyków i znów stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem, bo wiele godzin poświęciliśmy na zapoznanie się ze wszystkimi nadesłanymi zgłoszeniami. Wnikliwie przyglądaliśmy się każdemu produktowi. Zwracaliśmy uwagę na jego opakowanie, wygląd, skład oraz sposób użycia. Ponadto zadaliśmy sobie wiele trudu, by poszukać mnóstwo opinii. Dopiero po zebraniu tego wszystkiego w jedną całość podejmowaliśmy trudne decyzje o przyznaniu nagród. Ale udało się!” – piszą organizatorzy konkursu.

– Doceniamy firmy, które osiągnęły sukces dzięki otwartości na wiedzę, przedsiębiorczości, kreatywności, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności, wprowadzaniu zmian oraz korzystaniu z nowatorskich rozwiązań. W tym roku po raz kolejny nasza redakcja została wprost zasypana zgłoszeniami – mówi Renata Zielezińska, redaktor prowadząca i wydawca portalu TrustedCosmetics.pl oraz pomysłodawczyni konkursu.

Mogą Cię również zainteresować