Forever Living Products. Dwie bardzo ważne, prestiżowe nagrody dla produktu kosmetycznego

przez Maciej Maciejewski

Na najważniejszych światowych salonach kosmetycznych istną furorę robi ostatnio pewien produkt znajdujący się w ofercie network marketingowej firmy Forever Living Products. Aloe bio cellulose mask zgarnęła nagrody w prestiżowych konkursach Global Makeup Awards 2020 i Global Green Beauty Awards 2020.

„Otrzymaliśmy nagrodę GOLD w kategorii Najlepsza maska na twarz w konkursie Global Makeup Awards. Oprócz tego, że jesteśmy dumni z faktu, iż maska bio celulozowa została uznana w USA za najlepszą maseczkę, warto spojrzeć na to ze strony praktycznej. Kto przyznał tę nagrodę? Specjaliści w branży beauty zajmujący się profesjonalnie makijażem! Ta nagroda otwiera nam drzwi do miejsc, gdzie przygotowanie skóry przed makijażem jest bezcenne. Do miejsc, gdzie specjaliści od make-up potrzebują szybko i rewelacyjnie działających rozwiązań. To już nie tylko gabinety kosmetyczne, ale studia filmowe, studia makijażu, to makijażyści współpracujący z prasą i telewizją. Branża beauty docenia nasze rewelacyjne produkty!” – napisała w social mediach współpracująca z Forever Living Products Katarzyna Janiczek.

Aloe bio cellulose mask otrzymała również nagrodę SILVER w kategorii Aloe Vera Products w niesamowicie ważnym dla świata kosmetologii, prestiżowym konkursie Global Green Beauty Awards . Tu warto zastanowić się dlaczego akurat ten produkt został wyróżniony spośród 350 innych produktów naturalnych.

„Global Green Beauty Awards różni się nieco od Global Makeup Awards z trzech głównych powodów. Nacisk kładziony jest na kosmetyki Green & Clean, nagrody przyznawane są dla kosmetyków, które są etyczne, naturalne, organiczne, wegańskie, zero waste lub cruelty free, nie ma ograniczeń dotyczących daty premiery czyli do konkurs startuje bardzo wiele kosmetyków. Warto dodać, że klienci na całym świecie są coraz bardziej świadomi nie tylko tego, co nakładają na skórę, ale także etyki otaczającej produkty. Sprawdzają skąd pochodzą składniki, czy są naturalne, czy opakowanie jest ekologiczne… Nagrody Global Green Beauty Awards są przyznawane firmom, które w swoich produktach chcą odzwierciedlać swój naturalny lub ekologiczny etos i są bardziej przyjazne dla środowiska. Dlatego wcale mnie nie dziwi fakt, iż właśnie działająca w systemie MLM firma Forever Living Products została na tym polu doceniona i otrzymaliśmy tak ważną, globalną nagrodę. To jest ogromne uznanie dla nas w świecie kosmetyków naturalnych” – dodała kosmetolog Katarzyna Janiczek.

Mogą Cię również zainteresować