Gillean Barkyoumb. Firma Kyäni ma nowego eksperta w zakresie zdrowego trybu życia

przez Maciej Maciejewski
1006 odsłony

Działająca w systemie MLM firma Kyäni zajmuje się dystrybucją produktów kosmetycznych oraz dziedziną health & wellness. Zapewne to było podstawowym przyczynkiem do nawiązania współpracy z Gillean Barkyoumb – światowej sławy ekspertem w zakresie zdrowego trybu życia.

Gillean Barkyoumb

Gillean Barkyoumb jest profesjonalnym dietetykiem, świetnym mówcą, osobowością medialną. Żoną i matką, która szczyci się nauczaniem zasad zdrowego życia na podstawie faktycznych nauk żywieniowych. Jako jedna z ekspertów działającej w systemie network marketing firmy Kyäni, w ramach profesjonalnego promowania zdrowego trybu życia, konsultuje się z naukową radą doradczą Kyäni, działem rozwoju produktów i zespołem wykonawczym, aby upewnić się, że spółka oferuje to, co najlepsze w nauce i żywieniu.

Wraz z całym gronem magistrów nauk o żywieniu z Uniwersytetu Stanowego w Arizonie, Gillean Barkyoumb jest renomowanym źródłem wiedzy na temat zdrowego trybu życia. Co ważne, posiada również wieloletnie doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego.

Jest osobą niezwykle medialną – dobrze znana postać zarówno w mediach społecznościowych, jak i telewizji. Czuje się naturalnie, jeśli chodzi o kamery i często pojawia się w filiach ABC, NBC i Fox w Arizonie. Energetyzująca osobowość pozwala jej na edukację organiczną i komunikowanie się z widzami na temat prowadzenia zdrowego stylu życia.

– Media dają mi wyjątkowy wgląd w to, dlaczego nasze pokolenie fascynuje się jedzeniem i jak może być siłą napędową w zmianie rozmowy na temat zdrowego stylu życia. Przekonałam się, że przez tysiąclecia jedzenie to nie tylko sposób utrzymania – to cecha charakterystyczna tego, kim jesteśmy. Mam pasję do odkrywania tej radykalnej zmiany w naszej kulturze żywności. Niezależnie od tego, czy chcesz ze mną współpracować, czy po prostu śledzić mnie w mediach społecznościowych, aby uzyskać odrobinę zdrowej inspiracji, każda treść jest oparta na faktach dotyczących żywienia – żadne mody na dietę ani mity o składnikach nie są dozwolone. Mam nadzieję, że kultywuje społeczność mężczyzn i kobiet, którzy są pasjonatami bycia najlepszą wersją siebie – mówi Gillean Barkyoumb. Ekspertka będzie stałym współpracownikiem firmy Kyäni w kwestiach tworzenia informacji na Facebooku i Instagramie.

Mogą Cię również zainteresować