Heidi Wissmiller – ceniona businesswoman nowym członkiem zarządu w Nature’s Sunshine Products

przez Maciej Maciejewski

Działający w systemie MLM międzynarodowy koncern Nature’s Sunshine Products ma nowego członka zarządu. Z dniem 1 sierpnia 2020 roku spółka powołała na to ważne stanowisko Heidi Wissmiller, która będzie również zasiadała w komitetach firmy ds. audytu i zarządzania ryzykiem.

Heidi Wissmiller

Zarząd firmy Nature’s Sunshine Products będzie się teraz składał z dziewięciu dyrektorów, z których aż ośmiu będzie pełniło funkcję dyrektorów niezależnych. Heidi Wissmiller ma ponad 25 letnie doświadczenie w zarządzaniu na wyższym szczeblu dla znanych firm zajmujących się produktami konsumenckimi i przestrzenią w systemie marketing sieciowy. Ostatnio pracowała na wielu stanowiskach kierowniczych w Rodan + Fields. To wiodąca w USA marka produktów do pielęgnacji skóry, w tym jako dyrektor ds. rozwoju i dyrektor operacyjny ds. globalnej sprzedaży i operacji w terenie. Podczas jej działań firma Rodan + Fields osiągnęła bezprecedensowy poziom wzrostu z ponad 1 miliardem dolarów sprzedaży, ponad 300 000 konsultantów i ok. 1,8 miliona klientów.

Wcześniej Heidi Wissmiller była dyrektorem generalnym w Micro Analytical Systems, który opracował pierwszą i jedyną na świecie zastrzeżoną technologię testowania produktów na dużą skalę w czasie rzeczywistym. Wcześniej zajmowała różne wyższe stanowiska kierownicze w uznanych firmach na całym świecie, w tym PepsiCo, E & J Gallo Winery i RJR Nabisco.

– Heidi jest sprawdzonym dyrektorem z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu skutecznych strategii rozwoju znanych marek produktów konsumenckich – powiedział Terrence Moorehead, prezes i dyrektor generalny w Nature’s Sunshine Products. – Wierzymy, że jej bogata wiedza na temat produktów konsumenckich i wdrożeń cyfrowych będzie nieoceniona i pomoże nam w kontynuowaniu transformacji naszej spółki. Z niecierpliwością czekamy na jej strategiczne wskazówki jako nowego członka naszego zarządu – dodał Moorehead.

Komentując swoją wizytę w firmie Wissmiller stwierdziła: – Nature’s Sunshine Products stworzyła unikalną platformę, której celem jest dostarczanie konsumentom najwyższej jakości suplementów diety i produktów do pielęgnacji ciała. Po pomyślnym zainicjowaniu i prowadzeniu strategii rozwoju dla międzynarodowych firm przez całą moją karierę, planuję teraz wykorzystać moją wiedzę do współpracy z zarządem i całym zespołem NSP, kontynuując wdrażanie pięciu globalnych strategii rozwoju firmy.

Heidi Wissmiller posiada certyfikat gotowości zarządu wydany przez Yale University School of Management oraz certyfikat Finance for Executives Certification z University of Chicago. Uzyskała również prestiżowy tytuł Bachelor of Science w zakresie zarządzania komunikacją na University of Portland.

Mogą Cię również zainteresować